Na początku lutego świat znów oszalał na punkcie Jennifer Lawrence. I nie chodzi o kolejny film z udziałem aktorki, do sieci trafiła informacja, że gwiazda "Poradnika pozytywnego myślenia", "Igrzysk śmierci", czy "mother!" zaręczyła się. Jej wybrankiem jest 33-letni Cooke Maroney, dyrektor nowojorskiej galerii sztuki Gladstone. Informacja wyszła na jaw, gdy Amerykanka została przyłapana przez paparazzi z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Plotkę szybko potwierdził jej rzecznik prasowy. Kilka tygodni później Jennifer oficjalnie pochwaliła się pierścionkiem od Alison Lou (to 4 lub 5-karatowy brylant!) na pokazie Dior jesień-zima 2019/2020. A kiedy odbędzie się ślub? Tego nie wiemy, ale Lawrence i Maroney niedawno zorganizowali przyjęcie zaręczynowe dla swoich przyjaciół.

Emma Stone jest zaręczona! Gwiazda pokazała pierścionek zaręczynowy >>

Ślub Jennifer Lawrence: co wiemy o ceremonii? >>

Najbogatsze aktorki w Hollywood. Kto znalazł się w rankingu na 2019 rok? >>

Sukienka Jennifer Lawrence z imprezy zaręczynowej zachwyciła wszystkich! Zobacz kreację gwiazdy i dowiedz się, gdzie można ją kupić

Przeciek o imprezie Jennifer Lawrence pojawił się na instagramie za sprawą Jill Lincoln i Jordan Johnson, stylistek aktorki. "Oto i ona. Nie mogłybyśmy być bardziej szczęśliwe i podekscytowane, Jennifer Lawrence już niedługo "panią". W ten weekend świętowaliśmy z Jen i jej przyszłym panem młodym" - napisały Jill i Jordan. Zdjęcie gwiazdy już obiegło internet, a to ze względu na kreację JLaw. Sukienka Jennifer Lawrence zachwyciła redaktorki amerykańskich serwisów internetowych. Co to za model? Suknia pochodzi z kolekcji marki L. Wells (kolekcja wiosna 2019), do której 28-latka dobrała buty Casadei, torebkę Roger Vivier oraz biżuterię Fred Leighton. L. Wells specjalizuje się w sukniach ślubnych i sukienkach dla druhen. Za kreację "Juliana" wybraną przez Lawrence trzeba zapłacić 2300$ (ok. 8800 zł) na platformie Moda Operandi. 

W marcu tego roku Jennifer Lawrence miała podobno swój wieczór panieński w barze gejowskim o nazwie Pieces (Greenwich Village). Jednym z gości była Adele.