Pierwszy krok w branży fashion nie należy do najprostszych, dlatego właśnie sklep internetowy ANSWEAR.com postanowił ułatwić go wszystkim pasjonatom mody. Stworzył konkurs, który wspiera młodych i zdolnych adeptów świata mody - dzieląc się wiedzą i pomagając rozpocząć pracę w tym obszarze. To wielka szansa dla stylistów i blogerów, którzy chcą realizować się w świecie mody, a trendy i ubrania nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Skorzystali z niej już m.in. Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel), Ewelina Droździuk i Kinga Litwińczuk (Style On). 

ANSWEAR po kilkuletniej przerwie wrócił z tą niesamowitą akcją - co więcej, tegoroczna Bitwa Stylistów ma wymiar międzynarodowy. Przed jakim wyzwaniem staną tym razem uczestnicy konkursu?

Będą musieli oni stworzyć min. 4 oryginalne stylizacje z wykorzystaniem produktów z kolekcji Battle of the Stylists by ANSWEAR. To wyjątkowe ubrania i dodatki, przedstawiające trendy na wiosnę 2019.

Jak wziąć udział w konkursie? 

Wystarczy wejść na stronę: http://bitwa-stylistow-2018.answear.com/, wypełnić zgłoszenie konkursowe i załączyć portfolio (minimum 5 zdjęć).

W tym roku w jury znajdą się: Marcin Świderek (szef działu mody ELLE), Karolina Limbach (stylistka ELLE), Gosia Boy (redaktor mody STYLEBOOK by Gosia Boy), Kinga Filipiak (content creator ANSWEAR.com) oraz Monika Pondo (M.A.C. national training manager).

Laureaci trzech pierwszych miejsc zdobędą prestiżową publikację w magazynie ELLE. Oprócz tego będą na nich czekać karty podarunkowe na zakupy w ANSWEAR.com oraz atrakcyjne nagrody, ufundowane przez partnerów konkursu: eSky, M.A.C. i SteaMaster.