Sophie Turner i Joe Jonas – historia związku

Sophie Turner i Joe Jonas poznali się w 2016 roku dzięki wspólnym znajomym. Zaledwie rok później muzyk oświadczył się ukochanej. Swoim szczęściem podzieli się z fanami za pośrednictwem Instagrama. W rozmowie z „Marie Claire” Sophie powiedziała: „Miło jest być zaręczoną. Nie postrzegam tego jako osiągnięcia, ale spotkałam swoją osobę, to tak jakbym znalazła dom, który pokocham i będę chciała w nim zostać na zawsze”.

Para chętnie udostępniała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Sophie pojawiła się także w teledysku Jonas Brothers do utworu „Sucker”. Po raz pierwszy „tak” powiedzieli sobie w Las Vegas po ceremonii rozdania nagród Billboard. Uroczystość poprowadzona przez sobowtóra Elvisa miała miejsce w 2019 roku. Kolejny ślub odbył się w malowniczej posiadłości w południowej Francji. W lipcu 2020 roku urodziła się pierwsza córka Sophie i Joego – Willa Jonas.

Sophie Turner niejednokrotnie podkreślała, jak bardzo Joe Jonas pomógł jej ułożyć sobie życie po zakończeniu zdjęć do „Gry o Tron”. Brytyjka była związana z serialem HBO od czasów nastoletnich. Praca na planie przyniosła jej nie tylko rozpoznawalność, ale też problemy ze zdrowiem psychicznym. Po latach przyznała w wywiadach, że nie udźwignęła nieprzychylnych komentarzy i internetowego hejtu, szczególnie tego dotyczącego wyglądu. Narastające kompleksy doprowadziły ją do zaburzeń odżywiania. Gwiazda wyznała, że partner był dla niej ogromnym wsparciem.

Mówił mi: »nie możemy być razem, dopóki nie pokochasz samej siebie, nie mogę patrzeć, jak kochasz mnie bardziej niż samą siebie« [...] Myślę, że w pewnym sensie uratował mi życie.

Sophie Turner urodziła! Gwiazda „Gry o Tron” i Joe Jonas zostali rodzicami po raz drugi

W marcu tego roku wyszło na jaw, że małżeństwo spodziewa się kolejnego dziecka. Wczoraj na łamach tygodnika „People” pojawiła się informacja o narodzinach drugiej córki pary. Doniesienia potwierdzili przedstawiciele gwiazd: Joe i Sophie z radością ogłaszają przyjście na świat swojej córeczki. Na tę chwilę nie jest znane imię dziewczynki.

W niedawnym wywiadzie Sophie podkreśliła, jak dużą rolę odgrywa dla niej macierzyństwo: „Właśnie na tym polega dla mnie życie – na wychowywaniu kolejnego pokolenia. Najwspanialszą rzeczą jest dla mnie obserwowanie, jak moja córka się rozwija. Jesteśmy podekscytowani powiększeniem rodziny. To największe szczęście, jakie mnie spotkało”.