27-letnia gwiazda udostępniła uroczą karuzelę 10 zdjęć przedstawiających różne momenty z jej przyjaciółkami, nazywając rok 2023 "rokiem dziewczyn". W podpisie towarzyszącym postowi Turner zasugerowała, że rok 2024 zapowiada się podobnie, mówiąc: "Prognoza na rok 2024 wygląda dość konsekwentnie".

Jednym z najciekawszych ujęć w poście było wspomnienie z meczu Kansas City Chiefs, gdzie Turner pojawiła się wraz z gwiazdą popu Taylor Swift, która obecnie spotyka się z zawodnikiem Chiefs, Travisem Kelce. Październikowy mecz na MetLife Stadium był gwiazdorską imprezą, na której pozowali Turner, Swift, Sabrina Carpenter, Austin Swift i jego dziewczyna, Sydney Ness. Lista obecności obejmowała też Blake Lively, Ryana Reynoldsa, Hugh Jackmana i gwiazdę Queer Eye, Antoniego Porowskiego.

Noworoczne celebracje przypadają zaledwie kilka miesięcy po głośnym rozstaniu Turner z piosenkarzem Joe Jonasem, który złożył pozew o rozwód we wrześniu po czterech latach małżeństwa. Pomimo publicznego charakteru ich rozstania, para wydała wspólne oświadczenie podkreślające wzajemny i polubowny charakter ich decyzji, prosząc o poszanowanie prywatności ich samych oraz ich dwóch córek, Delphine i Willi. Od tamtej pory osiągnęli tymczasowe porozumienie w sprawie praw do opieki nad dziećmi, które pozwala obojgu rodzicom opiekować się dwójką maluchów przez początek 2024 roku. Zgodnie z umową Turner miała dziewczynki zarówno na Boże Narodzenie, jak i na Sylwestra.

Od czasu rozstania, Turner chętnie spędza czas w towarzystwie swoich przyjaciółek w Nowym Jorku. Taylor Swift, w szczególności, okazała się jej wierną kompanką, a ich duet można było zauważyć podczas różnych wypadów, w tym kolacji z koleżankami-gwiazdami, m.in. Blake Lively, Seleną Gomez, Carą Delevingne i Gigi Hadid.

We wrześniu liczne źródła potwierdziły PEOPLE, że aktorka przebywa po rozwodzie w nowojorskim domu należącym do Swift.