W ubiegły weekend Pierre Casiraghi poślubił włoską arystokratkę Beatrice Borromeo! To był druga ceremonia zaślubin pary. Zaledwie tydzień temu 27-letni wnuk Grace Kelly i 29-letnia Beatrice powiedzieli sobie "tak" podczas ślubu cywilnego w Monako, na którym panna młoda wystąpiła w pięknej sukni Valentino z kolekcji haute couture.

fot. instagram

Uroczystość kościelna odbyła się w sobotę we Włoszech, a dokładnie na rodzinnej wyspie Borromeo - Isola Bella, należącej do Wysp Boromejskich. Beatrice miała na sobie jedwabną kreację od Giorgio Armani. Jednak świętowanie rozpoczęło się już dzień wcześniej podczas imprezy zorganizowanej na zamku Rocca di Angera z XIII wieku. 

Zamiast prezentów, młodzi małżonkowie poprosili swoich gości o dotację fundacji AMADE, którą w 1963 roku założyła książna Grace. Oprócz członków rodziny Casiraghi zaślubiny świętowali także: Lana Del Rey, Eva Herzigova, Bianca Brandolini, Ana Beatriz Barros, książę Haakon i księżna Mette-Marit, Franca Sozzani, Margherita Missoni i Eugenie Niarchos.

fot. instagram

Ślub Pierre'a Casiraghi i Beatrice Borromeo >>