Oglądacie „Drugą Szansę”? Jeśli tak, mamy dla was dobrą wiadomość. Część modeli, które "zagrały" w serialu pochodzi z limitowanej kolekcji Simple CP x Dorota Williams i już niedługo do sprzedaży.

Dorota Williams, jedna z bardziej znanych i rozpoznawalnych polskich kostiumografek i stylistek, zaprojektowała wspólnie z marką Simple CP 25 modeli ubrań. Znalazły się wśród nich między innymi: długa koronkowa suknia, bluzka z transparentnymi rękawami, sweter z dekoltem na plecach, zmysłowy kombinezon oraz klasyczne marynarki. Najważniejszym i najbardziej charakterystycznym elementem kolekcji jest półprzezroczysty czarny płaszcz z połyskującymi zdobieniami. Prawie wszystkie modele utrzymane są w czerni, jednak Williams postanowiła zagrać fakturą. Transparentne zwiewne tkaniny zestawiła z miękkimi "pluszowymi" dzianinami, a użyte przez nią złocone koronki wyglądają na ciele jak aplikacje 3D. Niektóre spódnice błyszczą się jak folia, a inne mają matowe aksamitne wykończenie.

Ubrania Simple CP x Dorota Williams promuje klimatyczna sesja wizerunkowa, która powstała w stylu noir. Czarno-białe zdjęcia z mocnym kontrastem to dzieło Daniela Korzewy. Wcześniej kolekcję można było już zobaczyć podczas specjalnie zorganizowanego pokazu (przeczytajcie>>). Zostanie on wyemitowany w serialu „Druga Szansa” 21 listopada 2016 roku. Już na drugi dzień, we wtorek 22 listopada, kolekcja Simple CP x Dorota Williams pojawi się w limitowanych ilościach we wszystkich sklepach Simple CP w Polsce.

Simple CP x Dorota Williams - GALERIA>>