Shakira i Gerard Piqué – historia związku

Wokalistkę i piłkarza połączyła miłość do muzyki i piłki nożnej. Para poznała się na planie teledysku do hitu „Waka Waka (This Time for Africa)”, który był hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA w 2010 roku. W 2013 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn – Milan, a dwa lata później urodził się Sasha. Piosenkarka i zawodnik FC Barcelony rzadko publicznie opowiadali o swoim związku. Zdarzało się jednak, że czasem publikowali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

Pomimo długoletniej relacji Kolumbijka i Hiszpan nigdy nie stanęli razem przed ołtarzem. W jednym z wywiadów piłkarz został zapytany o brak planów matrymonialnych. Gary Nevill, były zawodnik Manchesteru United, zażartował, że Gerard w rzeczywistości oświadczył się artystce, ale ona odrzuciła jego propozycję. „Nie miałbym problemu z przyznaniem się do takiej sytuacji, ale to nie miało miejsca [...] To jej mentalność. Lubię stan, w jakim obecnie się znajdujemy, mamy dwoje dzieci, jako para funkcjonujemy dobrze. Nie czujemy potrzeby wchodzenia w związek małżeński” – wyjaśnił piłkarz.

Shakira i Gerard Piqué – rozstanie

Pomimo tego, że uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie to, jak donoszą zagraniczne media, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Według sensacyjnych doniesień, pomiędzy parą miało już wcześniej dochodzić do poważnych spięć, które były przyczynami wielu kłótni. Podobno to właśnie piłkarz miał być odpowiedzialny za rozpad ich związku. Jak donoszą hiszpańskie media, Shakira miała przyłapać ukochanego na zdradzie! Gerard Piqué miał także wyprowadzić się ze wspólnej nieruchomości pary i zamieszkać w swoim własnym mieszkaniu w Barcelonie. Dodatkowo fani Shakiry twierdzą, że piosenkarka już od dłuższego czasu dawała sygnały, że w jej związku nie dzieje się dobrze, wydając kolejne piosenki o złamanym sercu. Plotki podsyca także najnowszy utwór pt. „Te Felicito”, w którym artystka śpiewa o rozstaniu.

Shakira i Gerard Piqué nie skomentowali sensacyjnych doniesień, ani nie potwierdziła oficjalnie swojego rozstania. Fani zwracają jednak uwagę na fakt, że para nie publikuje już od jakiegoś czasu wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Ich ostatnia wspólna fotografia, pojawiła się na Instagramie Shakiry w lutym, tuż po walentynkach. Co więcej, piłkarz miał być widziany w jednym z barcelońskich klubów w towarzystwie nieznanej kobiety.

__________________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.