Zrywanie kwiatów z łąki, pisanie liścików na skrawkach papieru, wyciąganie z wody patyczków czy kolorowych szkiełek to dziś niezwykle cenne, osobiste wspomnienia, do których często wracamy z nutą nostalgii. Kampania „Bloom” jest swego rodzaju wehikułem czasu. Nawiązuje do beztroskiego okresu dorastania w latach 90. i wczesnych 2000. Przypomina o dziecięcych zabawach i dostrzeganiu piękna w nietypowych rzeczach.

Kolekcja Bloom charakteryzuje się różnorodnością form i kolorów. Biżuterię zaprojektowano tak, by móc nosić ją na wiele sposobów. Znajdziesz tu charmsy dopinane do dwóch rodzajów naszyjników, pięć wariantów pierścionków – sygnety z kryształem górskim lub z prehnitem, srebrny pierścionek z kroplami i dwa ze szkła – oraz kolczyki, które możesz kupić w pojedynczo. Coś dla siebie odszukają także minimalistki – w kolekcji są naszyjniki ze szklanymi kroplami albo gładkie, lekko nieregularne nausznice.

Wybór kształtów i materiałów nie jest przypadkowy. Mają przywoływać na myśl wakacyjne znaleziska i związane z nimi wspomnienia, a także prezenty, którymi obdarowywałyśmy przyjaciół w dzieciństwie. Pojedyncze, wymienne zawieszki możemy zestawiać na naszyjnikach w dowolnych konfiguracjach. Mogą także pełnić funkcję talizmanu, który sprezentujemy bliskiej osobie na znak przyjaźni czy miłości. Również kamienie mają symboliczne znaczenie – kryształ górski ma działanie oczyszczające, kwarc różowy przyciąga miłość i przyjaźń, z kolei prehnit oznacza bezwarunkową miłość. Biżuteria została wykonana w całości ze srebra. W ofercie znajdziesz także wersję pozłacaną.

Nazwa kampanii została zainspirowana piosenką „Bloom” zespołu The Paper Kites. „Zdaniem projektantek jest to utwór idealnie opisujący emocje, jakie towarzyszyły im przy tworzeniu kolekcji. To, co je urzekło najbardziej to cudowne opisy odnoszące się do letnich dni, wieczorów, do pięknych krajobrazów i drzew, które trzymają nasze wspomnienia.” – czytamy w informacji prasowej.

W tę sentymentalną podróż wprowadzają nas zdjęcia Karoliny Fafińskiej. Minimalistyczne, przejrzyste i urzekające w swej prostocie kadry pozwalają skupić się na formach biżuterii. Oczarowuje nas soczysta zieleń i delikatna przezroczystość, a także złoto zawieszek, kolczyków i pierścionków. To unikalne dodatki, które możesz zestawiać na wiele sposobów, wyrażając swój indywidualizm.

Credits:

Zdjęcia: Karolina Fafińska

Modelka: Gabriela Mach

Make up/włosy: Monika Kropat

Set design: Monika Łuczak

Fashion designers: Maciej Stańczak, REILET, Natalia Siebuła

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy