Sennik: robić pranie

Pranie we śnie można interpretować jako symbol tego, co dręczy nasze sumienie. Osoby, którym śni się, że robią pranie, podświadomie wyrażają potrzebę zrzucenia z siebie pewnego ciężaru, ulżenia sumieniu lub oczyszczenia atmosfery między nimi a ich otoczeniem.

W innej interpretacji, robienie prania jest symbolem zbliżającej się kłótni, w dodatku bardzo poważnej. Warto mieć to na uwadze, tym bardziej, że taki sen wskazuje na nieporozumienia, które mogą doprowadzić do zerwania rodzinnych więzi.

Jeżeli we śnie pierzesz cudze ubrania, możesz się spodziewać, że utrzymywane w tajemnicy plany wkrótce zostaną ujawnione. Zachowaj jednak spokój, nie przeszkodzi ci to w ich realizacji.

Sennik: walizka. Co oznacza walizka we śnie?>>

Sennik: wieszać pranie

Jeżeli w twoim śnie pojawia się motyw wieszania prania, potraktuj to jako ostrzeżenie - nie każdy jest życzliwy wobec ciebie i najprawdopodobniej ktoś rozsiewa na twój temat plotki. Warto więc zastanowić się, o kogo może chodzić i zareagować.

W snach może też pojawić się motyw wieszania suchego prania. W tym przypadku, ponownie mamy do czynienia z ostrzeżeniem przed działaniami nieżyczliwej osoby, ale interpretacja snu jest nieco inna. Symbol suchego prania rozwieszanego na sznurku wskazuje, że ktoś chce nas wykorzystać do swoich celów. 

Sennik: pranie na sznurze

Pranie, które suszy się na sznurze, wyraża wewnętrzny niepokój osoby śniącej. Warto zatem zastanowić się, czy ostatnio wydarzyło się coś, co podświadomie może nie dawać nam spokoju.

Jeżeli w trakcie suszenia, pranie spadnie na ziemię, taki sen należy interpretować jako ostrzeżenie przed podejmowaniem lekkomyślnych decyzji. Każda z nich może być bowiem źródłem poważnych kłopotów. 

Sennik: drabina. Co oznacza sen o drabinie?>>

Sennik: brudne pranie

Sen, w którym pojawia się brudne pranie, nie jest pomyślną wróżbą. Sennik interpretuje ten symbol jako zwiastun zbliżającej się kłótni. W innej interpretacji, brudne pranie ostrzega cię przed oszustwem. Może to dotyczyć sfery finansowej lub uczuciowej, zatem warto mieć otwarte oczy i wyczulić się na ewentualny podstęp. 

Jeżeli osoba śniąca widzi siebie, gdy pierze mocno zabrudzone ubrania, również powinna potraktować to jako ostrzeżenie. Taki sen może przestrzegać przed słuchaniem plotek i pomówień. Nie ma wątpliwości, że skończy się to sporymi problemami. Co więcej, sen ten ostrzega także przed rozpuszczaniem plotek. Taka sytuacja także nie będzie miała szczęśliwego zakończenia.