Selena Gomez jest nie tylko utalentowana – ludzie pokochali ją za charyzmę, dystans oraz zachęcanie do akceptacji swojej naturalnej urody. Piosenkarka i aktorka zyskała sympatię również dzięki wypowiadaniu się na temat zdrowia psychicznego. Uwielbiana przez miliony ludzi na całym świecie, amerykańska artystka, sama lansuje trendy, które odtwarzają jej fanki i nie tylko. Jej sposób komunikacji jest dodatkową zachętą i inspiracją dla obserwatorów do podążania za jej wyborami modowymi i urodowymi.

"Nagi" manicure Seleny Gomez. Jak go odtworzyć?

31-letnia gwiazda ostatnio lansowała krótkie paznokcie w kształcie „squoval, czyli kwadratowe z zaokrąglonymi rogami. Gomez pozostaje wierna długości płytek, ale tym razem zrezygnowała z koloru na rzecz naturalnego looku.

Do nienagannego subtelnego manicure stylista mani, Tom Bachik, wykorzystał klasyczne produkty marki Essie. Pierwszą warstwą mani Seleny była baza "Here To Stay", a kolejną lakier w kolorze "Mademoiselle". Na koniec manicurzysta utwardził wszystko bazą "Good To Go". Produkty marki idealnie ze sobą współpracują, zapewniając długotrwały efekt. Kolor wykorzystany przez stylistę ma delikatne krycie, dzięki czemu nadaje szykowny, naturalny „look”.

Zamienniki lakierów Seleny Gomez, które są dostępne w popularnych drogeriach

Jeżeli nie możecie znaleźć koloru lakieru od marki Essie, mamy dla was kilka propozycji. Idealnie sprawdzi się lakier marki 1944 Paris Le Vernis w odcieniu "Malvina". Kosmetykiem nie tylko wiernie odtworzysz mani amerykańskiej artystki, ale i zadbasz o płytkę paznokci. Le Vernis jest wegańskim produktem pozbawionym toksycznych składników.

Inną propozycją jest lakier marki Orly Breathable w odcieniu "White Tips". Choć nazwa barwy może nie być zachęcająca – kosmetyk świetnie się sprawdzi. W swoim składzie ma dodatkowo olejek arganowy, prowitaminę B5 oraz witaminę C, które pielęgnują płytkę, nadając jej powierzchni ochronną powłoczkę.

Marka Catrice również ma w swojej ofercie odpowiedni produkt – lakier Sheer Beauties w wersji "Milky Not Guilty". Propozycja Catrice delikatnie podkreśla naturalną barwę paznokcia, nadając jej wysokiego połysku. Dodatkowo ten subtelny, mleczny kolor jest w bardzo przystępnej cenie.

Gomez swoim wyborem potwierdziła obowiązujące trendy w manicure – „less is more”. Warto jednak pamiętać, że równie ważne jest zadbanie o zdrowie płytki paznokci, by uzyskać nienaganny, nagi „look” bez użycia koloru. Czym jeszcze zaskoczy nas Selena? Trzymamy rękę na pulsie, żeby na bieżąco was informować o jej beauty i fashion wyborach.