Znów wszyscy komentują sprawy uczuciowe Seleny Gomez. Na szczęście nie chodzi o kolejne wyssane z palca plotki dotyczące Justina Biebera. Gwiazda poszła dalej i próbuje ułożyć sobie życie po swojemu. Okazuje się, że Amerykanka znów randkuje! Z kim? Media już odkryły, kim jest nowy wybranek Gomez.

Selena Gomez jest zakochana? Gwiazda spotyka się z pewnym sportowcem

W maju tego roku fani uważali, że Selena Gomez spotyka się z Timothée Chalametem. W przeciągu kilku dni w internecie rozgorzała się burza, a powodem tych rozważań były zdjęcia całującej się pary oraz pewien filmik na TikToku. To była tylko plotka - fotografie pochodziły z planu filmu "A rainy day in New York", gdzie Selena i Timothée poznali się w 2017 roku. Produkcja owiana skandalem z powodu kontrowersyjnej fabuły i samego reżysera Woody'ego Allena miała nie trafić do kin, ale w końcu pojawiła się w lipcu 2019 roku. Jednak tylko w wybranych krajach europejskich, azjatyckich oraz w Ameryce Południowej. Dlatego wielu fanów nie znało tych zdjęć. A o co chodzi z najnowszymi doniesieniami?

E! News podaje, że 28-letnia Selena Gomez spotyka się ze starszym o trzy lata koszykarzem Miami Heat, Jimmy'm Butlerem. Celebrytka "jest otwarta na inne opcje, ale była na kilku randkach z Jimmy'm i uważa go za świetnego faceta" - ujawnia anonimowe źródło. "Spotkali się kilkukrotnie, gdy Selena była w Nowym Jorku. Jimmy zaprosił ją na kolację i świetnie się bawili". Dodano też, że Gomez nadal jest singielką, ale jest otwarta na nowe relacje. 

"Selena bardzo dbała o swoje zdrowie w tym roku i dopiero co wyszła z kwarantanny” - podaje źródło. "Była bardzo zajęta pracą w domu nad swoją nową linią kosmetyków. Jest bardzo dumna, że wprowadziła ją na rynek właśnie podczas pandemii. Lubi gotować w domu i regularnie spotyka się z kilkoma przyjaciółmi i członkami rodziny"

Selena Gomez kilka miesięcy temu była łączona z Niallem Horanem, ale okazało się, że celebryci mają jedynie wspólnych przyjaciół. Wcześniej Amerykanka była w związku z Justinem Bieberem i wokalistą The Weeknd.

Jimmy Butler / Getty Images