Czy Selena Gomez i Timothée Chalamet są razem? Pytają fani wokalistki i aktora. W przeciągu kilku dni w internecie rozgorzała się burza, a powodem tych rozważań są zdjęcia pary oraz pewien filmik na TikToku. Poznajcie szczegóły!

Selena Gomez i Timothée Chalamet są parą? Tak sądzą niektórzy fani

Kilka dni temu amerykańskie media rozpisywały się na temat końca związku Timothée Chalameta i Lily-Rose Depp, którzy podobno rozstali się już jakiś czas temu. Czyżby gwiazdor miał już nową partnerkę? Prawdopodobnie nie, ale internauci chyba bardzo chcą, żeby 24-latek nawiązał głębszą znajomość z Seleną Gomez. Na TikToku hitem jest filmik, w którym widać zdjęcia całującej się pary - tak, chodzi o Selenę Gomez i Timothée Chalameta. Czyżby to były nowe zdjęcia paparazzi? Czy oni są parą? Na ten temat rozgorzała się dyskusja - a o tych plotkach zaczęły pisać największe amerykańskie portale zajmujące się show-biznesem. Smaczku dodaje fakt, że Selena Gomez w jednej ze swoich piosenek śpiewa, że chciałaby się z kimś związać...

Jaka jest prawda? Niestety nie są to najnowsze zdjęcia celebrytów. Selena Gomez i Timothée Chalamet poznali się w 2017 roku na planie filmu "A rainy day in New York" w reżyserii Woody'ego Allena i to właśnie stamtąd pochodzą fotografie, które narobiły teraz tyle zamieszania. Produkcja owiana skandalem z powodu kontrowersyjnej fabuły i samego reżysera (Chalamet oddał swoją gażę na cele charytatywne) początkowo miał nie trafić do kin, ale w końcu jego premiera odbyła się w lipcu 2019 roku, ale tylko w wybranych krajach europejskich, azjatyckich oraz w Ameryce Południowej. Dlatego wielu fanów nie znało tych zdjęć. 

W galerii zdjęć znajdziesz więcej ujęć Seleny Gomez i Timothée Chalameta >>

Selena Gomez i Timothée Chalamet na planie filmu "A rainy day i New York", 2017 rok. / East News

Przypomnijmy, Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp spotykali się od końca 2018 roku, a ostatnie zdjęcia pary pochodzą z września ubiegłego roku (chodzi o słynne fotografie z wakacji na Capri, gdzie paparazzi uchwycili całującą się parę).

Selena Gomez kilka miesięcy temu była łączona z Niallem Horanem, ale okazało się, że celebryci mają jedynie wspólnych przyjaciół. Wcześniej Amerykanka była w związku z Justinem Bieberem i wokalistą The Weeknd.