Ostatnio o Selenie Gomez znów jest głośno. Niestety głównie chodzi o nią w kontekście ślubu jej byłego partnera, czyli Justina Biebera z Hailey Bieber (wcześniej Baldwin). Dziennikarze nieustająco doszukują się sygnałów zwiastujących smutek czy zazdrość ze strony Seleny. Gomez rzadko publikuje posty na social mediach, jeszcze rzadziej pojawia się na wydarzeniach towarzyskich. Jednak amerykańskie media dotarły do informacji, że Amerykanka spotyka się z kimś nowym. To podobno Niall Horan, czyli członek nieistniejącego już boysbandu One Direction.

Te modne paznokcie lansuje Selena Gomez. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów w manicure na 2020 rok >>

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca >>

To zdjęcie Seleny Gomez ma już ponad 8 milionów polubień. Gwiazda jest na nim bez makijażu >>

Selena Gomez i Niall Horan - nowy związek w show-biznesie czy tylko przyjaźń?

To nie jest "zwykła" plotka! Dwa dni temu Selena Gomez i Niall Horan byli widziani na wspólnej kolacji w restauracji "Osteria Mozza" w Los Angeles. Nie chodzi o randkę - 27-letnia gwiazda i o rok młodszy wokalista spotkali się w grupie wspólnych przyjaciół, czego dowodem jest to zdjęcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CJB (@courtneylopez) Paź 3, 2019 o 11:13 PDT

Fotografię opublikowała Courtney Lopez, przyjaciółka Seleny i Nialla. Na ujęciu widać jak Horan przyjacielsko obejmuje Gomez. Co ciekawe, celebryci byli widziani na ślubie Lopez, który odbył się w lutym tego roku. Choć nic na razie nie wskazuje na romantyczną relację, to niektóre serwisy plotkarskie insynuują już nowy "power couple".

Niall Horan w zeszłym roku spotykał się z Hailee Steinfeld. Para rozstała się po ok. roku związku.