Nie dziwi nas to, bo Selena Gomez wygląda świetnie. Ostatni post na instagramie 27-latki jest bardzo popularny. Co ciekawe, nie zobaczycie na nim uśmiechniętej gwiazdy, czy perfekcyjnej stylizacji. Gomez kolejny raz pokazuje, że jest taka jak my. A zmiana pogody na jesienną aurę, zwiastującą koniec wakacji, wpływa na wszystkich. Każdy z nas ma też moment, kiedy wolałby zostać w domu pod kocem niż pójść do pracy lub do szkoły. "Ja, cały czas" - zatytułowała swoje zdjęcie Selena Gomez. Na fotografii widać cienie pod oczami i nieułożone włosy Amerykanki. Wokalistka i aktorka jedynie dodała filtr Huji, żeby ujęcie wyglądało bardziej retro. Niektórzy uważają, że Selena chciała też zwrócić uwagę na to, że także ci znani i lubiani mogą mieć gorszy czas. Przypomnijmy, gwiazda już jakiś czas temu przyznała, że ma depresję związaną z jej złym stanem zdrowia (w 2017 roku Selena przeszła operację przeszczepu nerki, a rok temu Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdy zdiagnozowano u niej leukopenię.)

Selena Gomez wydała nowy singiel! Posłuchaj piosenki "Lose You To Love Me" i zobacz premierowy teledysk nagrany smartfonem >>

Selena Gomez bez makijażu. To zdjęcie jest hitem na instagramie gwiazdy

Zdjęcie Seleny Gomez docenili fani gwiazdy. Post zdobył już prawie 8,5 mln polubień, a w komentarzach można przeczytać słowa pochwały dla celebrytki. Fanami tego kadru są m.in. fotograf Bruce Weber, manikiurzysta gwiazd Tom Bachik, czy wokalistka Julia Michaels. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me, all the time

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez) Paź 7, 2019 o 3:36 PDT