O nich mówi się, a zwłaszcza plotkuje, od lat! Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli spotykać się w grudniu 2010 roku. Ich związek (z przerwami) trwał do 2014 roku. Potem para rozstała się na dłużej, Bieber szukał pocieszenia u innych kobiet, a Gomez związała się z wokalistą The Weeknd. Jednak, jak stare przysłowie brzmi "stara miłość nie rdzewieje" Selena i Justin zaczęli się ponownie spotykać na początku listopada 2017 roku. Fani marzyli o tym, żeby Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie, a ich marzenie ziściło się! Zaledwie kilka dni po tym, jak okazało się, że Selena Gomez nie jest już z muzykiem The Weeknd (potwierdziły to wszystkie tytuły, od TMZ po Vanity Fair i ELLE), gwiazda była widziana ze swoim byłym chłopakiem. Amerykanka i Kanadyjczyk byli widziani w kawiarni w JOi Cafe w Westlake Village, na przejażdżce rowerowej oraz na meczu hokejowym piosenkarza. Po miesiącach oczekiwań na wspólne zdjęcia pary (oficjalnych nadal brak, kilka kadrów udało się zdobyć dzięki paparazzi) okazuje się, że ich związek przechodzi poważny kryzys.

Selena Gomez skomentowała swój związek z Justinem Bieberem. Co powiedziała? >>

Podobno Selena Gomez i Justin Bieber postanowili zrobić sobie przerwę od związku. Tak twierdzą dziennikarze E! Entertainment. Anonimowe źródła podają, że w ostatnim czasie "doszło do kilku nieporozumień między nimi, ale cały czas utrzymują kontakt, a uczucia między nimi nie zmieniły się". Po prostu potrzebują czasu, żeby przemyśleć pewne sprawy. Podobno Selena pracuje również nad relacją z matką Mandy Teefey, która publicznie przyznała, że "nie jest fanką Justina Biebera i związku córki". 

Selena Gomez i Justin Bieber ostatni raz byli widziani razem 28 lutego, gdy poszli do kościoła. Selena nie zjawiła się dzień później na imprezie urodzinowej Justina, ale zamieściła na swoim instagramie post z życzeniami.  

 

March 1, 1994 someone I know that happens to be super cool was born. Boom.

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez) Mar 1, 2018 o 1:39 PST