Scarlett Johansson jest w ciąży

Media jakiś czas temu obiegła informacja, że Scarlett Johansson jest w ciąży. 36-letnia aktorka spodziewa się pierwszego dziecka z swoim trzecim mężem Colinem Jostem. Anonimowe źródło z bliskiego otoczenia gwiazdy podało wtedy:

Scarlett rzeczywiście wkrótce urodzi. Wiem, że ona i Colin są zachwyceni

Wielu fanów zauważyło też, że Scarlett była nieobecna osobiście na wydarzeniach i spotkaniach podczas promocji nowego filmu, w którym gra główną rolę, "Black Widow". Zamiast tego aktorka promuje film za pośrednictwem Zooma i w Tonight Show, gdzie pokazała się jedynie od pasa w górę - również za pośrednictwem wideo rozmowy.

Nie udzielała wielu wywiadów ani nie uczestniczyła w wydarzeniach promujących Black Widow, co jest zaskakujące, ponieważ Marvel/Disney jest ogromnym wydawnictwem, a ona jest zarówno gwiazdą filmu, jak i producentem wykonawczym

- wyjaśnił informator. Aktorka podobno chciała utrzymać swoją ciążę w spokoju, wśród najbliższych i z dala od błysku fleszy. To drugie dziecko Scarlett Johansson. Jest już mamą 6-letniej Rose, której tatą jest jej były mąż, Romain Dauriac.

Colin Jost potwierdził ciążę Scarlett Johansson

Do tej pory w mediach słychać było jedynie doniesienia o tym, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka, jednak żadne z nich nie potwierdziło tego faktu. Aż do teraz! 39-letni komik związany z Saturday Night Live, podczas swojego występu w teatrze w Connecticut, wspomniał, że niedługo ze swoją ukochaną powitają na świecie swoje pierwsze dziecko:

Będziemy mieć dziecko, to takie ekscytujące!

Scarlett Johansson urodziła

Na swoim Instagramie Colin zdradził właśnie, że wspólnie ze swoją ukochaną na świecie przywitali swoje pierwsze dziecko. Para doczekała się syna, któremu na imię Cosmo:

Ok, ok, mamy dziecko. Jego imię to Cosmo. Bardzo go kochamy

39-letni komik SNL udostępnił to oświadczenie, a także zabawny dowcip o tym, z kim media powinny się kontaktować w sprawie zapytań.  

Prywatność byłaby bardzo mile widziana. W przypadku wszystkich zapytań prosimy o kontakt z naszym publicystą @chethinks.

@CheThinks to oczywiście partner Colina z SNL, Michael Che.