„The Fall Guy” - o czym będzie film z Ryanem Goslingiem?

Film będzie adaptacją serialu telewizyjnego, emitowanego w latach 1981-1986, którego twórcą był Glen A. Larson. W główną rolę wcielił się wówczas Lee Majors. Mężczyzna zagrał hollywoodzkiego kaskadera, który dorywczo pracował jako łowca nagród. Plany powstania filmu były już snute od kilku lat, a główną role miał zagrać Dwayne Johnson. Niestety planów tych nie udało się zrealizować, a o filmie na jakiś czas zapomniano. Teraz studio Universal ponownie powróciło do tego pomysłu. Ogłoszono także, że tytułową rolę ma zagrać Ryan Gosling!

„The Fall Guy” wyreżyseruje David Leitch. Jak się okazało, będzie to dla niego bardzo osobisty film, ponieważ mężczyzna zaczynał w branży właśnie jako dubler i koordynator kaskaderów, zanim został współreżyserem produkcji „John Wick”. Po nim zajął się kolejnymi filmami, takimi jak np. „Deadpool 2”.

Zdjęcia do "The Faal Guy" mają być kręcone w Sydney w Australii. W produkcji zatrudnionych zostanie ponad 1 tys. australijskich członków obsady i załogi oraz ponad 3 tys. statystów. Co więcej, projekt otrzyma także dofinansowanie w wysokości 21 mln dolarów australijskich od tamtejszego rządu. Oczekuje się, że „The Fall Guy" wniesie do australijskiej gospodarki ponad 170 milionów dolarów!

Ryan Gosling - kariera aktora

To nie pierwszy raz, kiedy Gosling wcieli się w hollywoodzkiego kaskadera - wcześniej zagrał kierowcę w kultowym przeboju Nicolasa Windinga Refna, „Drive”. Od tamtej pory stał się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w branży, występując w takich hitach, jak „Kocha, lubi, szanuje”, „The Big Short”, czy „La La Land”. Ostatnim filmem, w którym mogliśmy oglądać Kanadyjczyka, był "Pierwszy człowiek" z 2018 roku. Niedługo będziemy mogli zobaczyć Goslinga w filmie braci Russo - „The Gray Man", którego premierę Netflix zaplanował na lipiec. W tym szpiegowskim thrillerze Gosling wystąpi u boku Chrisa Evansa. Co więcej, aktora będziemy mogli zobaczyć w roli Kena w głośnym filmie Grety Gerwig - „Barbie”!

______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.