Kiedy zaczyna się Fine Dining Week 2018? Czwarta edycja festiwalu dla miłośników kuchni wyższych lotów odbędzie się w dniach 7-18 lutego. Wydarzenie obejmie zasięgiem cztery miasta: Warszawę, Poznań, Wrocław i Kraków. Jednorazowy udział w doświadczeniu kosztuje 119 zł. W tej cenie możemy przetestować pięć dań w wybranej restauracji serwującej fine-dining. Rezerwacji dokonuje się na stronie wydarzenia.

Na festiwalowej liście restauracji znalazło się ponad 40 lokali z całej Polski. Większość z nich posiada prestiżowe wyróżnienie "Żółtego Przewodnika" Gault&Millau. Pośród starannie wyselekcjonowanych uczestników w Warszawie znalazły się m.in.: Amber Room, Belvedere, N31 by Robert Sowa. W Poznaniu będą to restauracje The Time, Gusto, Cucina. Festiwal po raz trzeci odbędzie się w Krakowie i zadebiutuje we Wrocławiu. 

"Tworząc to specjalne menu, zawsze staram się wkomponować w nie klasyki, z których słynie restauracja, a z drugiej strony dania i składniki, które dają nam możliwość zaskoczenia gości nowymi smakami. Pokazujemy przy tym aktualne trendy w sztuce kulinarnej. Za każdym razem, przygotowując się do tego festiwalu, odpowiednio projektujemy dania, dokumentujemy je zdjęciami i planujemy logistykę obsługi kelnerskiej, aby zapewnić serwis na najwyższym poziomie" mówi Robert Skubisz, Szef kuchni restauracji Amber Room.

Polska coraz bardziej otwiera się na fine-dining. Festiwal ma na celu przybliżyć swoim gościom tę sztukę kulinarną. 

Kto pierwszy, ten lepszy! Radzimy już zacząć składać rezerwacje.