Było uroczo, romantycznie i nieco nostalgicznie... Rosie Huntington-Whiteley odpowiedziała na wybrane pytania fanów, okraszając je przepięknymi, rodzinnymi kadrami. Zobaczcie sami! 

Rosie Huntington-Whiteley podzieliła się zdjęciami swojego trzyletniego syna!

33-letnia modelka i aktorka dba o prywatność swoją i rodziny. Rosie rzadko dzieli się zdjęciami trzyletniego syna Jacka czy romantycznymi ujęciami z partnerem - Jasonem Stathamem. Tym razem supermodelka zrobiła wyjątek... Podczas weekendowej sesji Q&A na swoim Instagramie, opowiedziała jakim partnerem i tatą jest Jason oraz co lubi w nim najbardziej.

„Czy jest jakiś sposób, żebyś zagrała w następnym filmie z serii ,,Szybcy i wściekli" z Jasonem?” - zapytał jeden z fanów. Modelka odpowiedziała zdjęciem syna w koszulce z motywem filmu: „Wątpię, czy w najbliższym czasie zobaczysz mnie na ekranie, ale może tego małego faceta tak!”

Rosie Huntington-Whiteley w minimalistycznej stylizacji, która zachwyci każdego!>>

Rosie wyznała także, że uwielbia w Jasonie to: ,,że jest niesamowitym partnerem - wspierającym i opiekuńczym, a także całkiem zabawnym". 

Zobaczcie wszystkie odpowiedzi Rosie w naszej galerii!

Rosie Huntington-Whiteley zdradza, jak wyglądać pięknie w wersji #nofilter. "Kosmetyk, który najczęściej kupuję, to korektor">>