Chociaż Rosalía największą rozpoznawalność zdobyła w krajach hiszpańskojęzycznych, to również nad Wisłą ma grono wiernych fanów. Wystarczy przypomnieć sobie występ na Open’erze w 2019, kiedy rozentuzjazmowana publiczność śpiewała wraz z nią hity „Malamente” czy „Aute Cuture”. Rosnąca popularność zapewnia jej również kolejne współprace z markami. W zeszłym roku Hiszpanka została ambasadorką pomadek MAC, a w tym tygodniu oficjalnie ogłoszono jej udział w kampanii SKIMS.

Rosalía w nowej kampanii marki Kim Kardashian

SKIMS to projekt Kim Kardashian i Jens Grede, który światło dzienne ujrzał w 2019 roku. Marka początkowo nosiła nazwę Kimono, co wywołało duże kontrowersje w Japonii. Internauci uznali branding za wyraz braku szacunku do japońskiej kultury i zasypali sieć hashtagiem #KimOhNo. Do bojkotu przyłączył się nawet burmistrz Kyoto. Pomimo początkowych niepowodzeń poza granicami USA, wszystko wskazuje na to, że Kim spróbuje podbić obce rynki. Z pewnością pomoże jej w tym Rosalía. Jedna z największych gwiazd hiszpańskiej muzyki młodego pokolenia ma na koncie 3 bestsellerowe albumy, wiele branżowych nagród i… cameo w filmie „Ból i blask” Pedro Almodóvara. Współpracowała również z wieloma muzykami z pierwszych miejsc list przebojów, w tym z Billie Eilish, The Weeknd i Travisem Scottem – prywatnie partnerem Kylie Jenner.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SKIMS (@skims)

Pierwsza dwujęzyczna kampania SKIMS

Teraz piosenkarka została twarzą nowej kolekcji SKIMS. Na zdjęciach autorstwa Donny Trope pozuje w produktach z bestsellerowej gamy Cotton Collection. Wśród nich znalazły się kolarki, legginsy, braletki i krótkie topy, wszystkie utrzymany w biało-czarnej palecie barw. Bieliznę zestawiono z dużymi okularami przeciwsłonecznymi, czapką z daszkiem i charakterystycznym kaskiem motocyklowym nawiązującym do ostatniego wydawnictwa Hiszpanki „Motomami”.

Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza dwujęzyczna kampania marki Kim Kardashian. Pod wszystkimi wpisami w social mediach pojawiły się podpisy zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. Kim Kardashian wytłumaczyła decyzję o zaangażowaniu wokalistki do nowej kampanii: na konferencji prasowej „Jej chęć do przesuwania granic i eksperymentów z muzyką i stylem były dla mnie wielką inspiracją. Ta kampania skupiona jest na energii i pewności siebie, którą wnosi do świata”.

Także sama artystka powiedziała kilka ciepłych słów pod adresem marki: „Uwielbiam SKIMS. Są bardzo wygodne, a jednocześnie sprawiają, że czuję się seksownie. Jestem bardzo podekscytowana współpracą”.

___________________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.