A$AP Rocky i Rihanna: historia związku

O tym, że Rihanna i A$AP Rocky są razem doniósł magazyn People w listopadzie 2020 roku. To właśnie wtedy, celebrytów przyłapano z grupą przyjaciół w Nowym Jorku. Para nie potwierdziła wówczas pogłosek o rzekomym związku, jednak biorąc pod uwagę, fakt że o chemii między tą dwójką mówiło się już od dawna, dla fanów było jasne, że zdecydowanie jest coś na rzeczy. Atmosferę podgrzała dodatkowo informacja o tym, że para spędziła wspólnie święta Bożego Narodzenia na Barbadosie wraz z rodziną Riri - co więcej, zostali wówczas przyłapani na gorącym pocałunku. Latem 2021 plotki zostały wreszcie oficjalnie potwierdzone, kiedy A$AP Rocky w wywiadzie dla magazynu GQ, nazwał Riri "miłością swojego życia".

Jest o wiele lepiej, gdy masz tę jedyną. Ona się równa milionom innym. Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną – podkreślał. 

Co więcej, jak przyznał autor wywiadu Samuel Hine, A$AP zapytany o Rihannę miał „zaczął promienieć jak nastolatek, którego sympatia właśnie przyjęła zaproszenie na bal maturalny”. Ich wspólne wyjście na MET Galę 2021 tylko to potwierdziło. A$AP Rocky i Rihanna wyglądali na bardzo szczęśliwych i nie szczędzili sobie czułości. Od tego czasu, celebryci tworzą jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. 

Rihanna i A$AP Rocky: ciążą wokalistki

W styczniu 2022 roku Rihanna i A$AP Rocky zaszokowali wszystkich informując że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para dała się sfotografować podczas spaceru po Nowym Jorku. Wokalistka miała na sobie różową, puchową kurtkę oraz jeansy z dziurami - jednak to nie outfit gwiazdy był tym co przyciągało wzrok. W centrum uwagi wszystkich znalazł się wyeksponowany ciążowy brzuszek gwiazdy. 

Aresztowanie A$AP Rocky’ego

Okres ciąży piosenkarki nie obył się niestety bez skandalu. Najpierw świat obiegła plotka, jakoby raper miał zdradzić Rihannę z ich wspólną znajomą - Aminą Muaddi. Doniesienia te okazały się jednak nieprawdziwe. Muaddi wydała oficjalne oświadczenie, w którym stanowczo zaprzeczyła wszelkim spekulacjom. Nie był to niestety koniec problemów pary - zaraz po powrocie ze wspólnych wakacji, jakie para spędziła na Barbadosie, A$AP został aresztowany. Rapera oskarżono o napaść z bronią w ręku, która miała mieć miejsce 6 listopada 2021 roku. W wyniku tego wydarzenia, ranna została jedna osoba. Artysta wyszedł z aresztu, dzięki wpłaconej kaucji w wysokości 550 tyś. dolarów.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy