Kilka miesięcy temu dotarła do nas wiadomość, że Rihanna wypuszcza na rynek kolekcję ubrań. Artystce już od dawna nie wystarcza sama muzyka. Jak się okazuje, Rihanna ma smykałkę do interesów - jej współpraca z Pumą okazała się sukcesem, podobnie zresztą jak marka kosmetyków Fenty i jej linia bielizny Savage x Fenty. Teraz Barbadoska będzie miała większe pole do popisów. 

Rihanna ma sobowtóra? Pewna mała dziewczynka wygląda jak wokalistka. Podobieństwo jest uderzające! >>

Rihanna podpisała kontrakt z koncernem LVMH (do którego należą takie domy mody jak m.in.: Dior, Celine czy Louis Vuitton). To naprawdę znaczący krok, bo LVMH pierwszy raz od 1987 roku zdecydowało się na nową markę (ostatnią był Christian Lacroix). 

Wbrew pozorom premiera pierwszej kolekcji Fenty Rihanny odbyła się w Paryżu bez większego show, artystka sylwetki zaprezentowała w galerii sztuki zaaranżowanej na tymczasowy butik. W kolekcji znalazły się przede wszystkim długie marynarki, które można nosić jak sukienki, denimowe kurtki z przeskalowanymi kieszeniami, szerokie spodnie, garnitury, minispódniczki oraz bawełniane t-shirty. Paletę barwną Rihanna zbudowała ze swoich ulubionych pastelowych odcieni - przeważają w niej barwy karmelu i waty cukrowej oraz tony bieli i granatu (zobaczcie w naszej galerii). 

Rihanna pracuje nad marką Fenty Skin. Nowe kosmetyki trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku! >>