O tej relacji plotkuje się od kilku miesięcy! Na przełomie marca i kwietnia do mediów trafiła informacja, że Richard Madden zamieszkał razem z Brandonen Flynnem w Los Angeles. Do internetu szybko trafiły wspólne zdjęcia aktora znanego z ról w "Rocketman", czy w serialach "Bodyguard" i "Gra o tron" z 25-letnią gwiazdą "Trzynastu powodów". Szybko się okazało, że 32-letni Madden postanowił przenieść się do LA - dwa miesiące wcześniej rozstał się z Ellie Bamber, a Flynn (który wcześniej spotykał się z Samem Smithem) postanowił go ugościć u siebie. Przez kolejne tygodnie mogliśmy znaleźć kolejne fotografie aktorów, np. podczas wspólnych zakupów w Nowym Jorku. Panowie przyjaźnią się czy są w związku? Richard Madden (w biografii "Rocketman" gra chłopaka Eltona Johna) nie komentował tych doniesień. Aż do teraz.

Richard Madden spotyka się z byłym chłopakiem Sama Smitha? Co powiedział aktor?

Richard Madden w rozmowie z The New York Times zabrał głos w sprawie plotek dotyczących związku z Brandonen Flynnem. "Moje życie prywatne utrzymuję w sferze prywatnej. Nigdy nie rozmawiam o swoich związkach" - przyznał. A jak Brytyjczyk reaguje na nadmierne zainteresowanie swoją osobą wśród paparazzi? "Noszę te same ubrania kilka razy z rzędu, ponieważ takie zdjęcia wyglądają, jakby były zrobione tego samego dnia, więc nie mogą ich dać dalej (czyli sprzedać, przyp. red.). Znajdziecie sporo fotografii, gdy idę ulicą z zielonym sokiem w ręku." Niestety ta wypowiedź nadal niczego nie ujawnia, wręcz przeciwnie, tylko podgrzała pogłoski o romansie aktorów.

Richard Madden wcześniej był w związku m.in. z Jenną Coleman, Laurą Whitmore, Suki Waterhouse, a także ze wspomnianą już modelką i aktorką Ellie Bamber.