Ten unikalny koncept skierowany jest do miłośników wysokiej jakości, precyzji wykonania oraz wyjątkowej estetyki. Wnętrza zaprojektowano z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie komfort oraz wewnętrzną harmonię. Remedium to apartamenty inwestycyjne w Gdańsku, powstałe w duchu bliskości z przyrodą i z poszanowaniem dla otaczającej, historycznej zabudowy.

Każdy z apartamentów reprezentuje połączenie designu z funkcjonalnością, tworząc przestrzenie definiujące ponadczasową architekturę. Wiele elementów i detali znajduje swoje odzwierciedlenie w ramach całego projektu, co wpływa na zachowanie integralności całej inwestycji. Stylistyka projektowa z zewnątrz równomiernie przechodzi do wnętrz budynku, tworząc spójność w obrębie całego założenia.  – tłumaczy Paulina Hirsz, specjalistka ds. aranżacji i marketingu dewelopera Domesta.

Materiały prasowe

Przestronne i komfortowe wnętrza

Apartamenty Remedium to kwintesencja dystynkcji i wygody, zlokalizowana w kulturalnym oraz biznesowym sercu Pomorza – Gdańsku. W ramach tej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w urokliwej, zielonej dzielnicy miasta powstaje 65 apartamentów inwestycyjnych.

Za projektem Remedium stoi Martyna Lech, architektka z pracowni architektonicznej MS15, tak opowiada ona o procesie powstawania koncepcji:

- Tworząc bryłę postawiliśmy na ciemne, eleganckie akcenty przełamane jasną cegłą, natomiast przy projektowaniu wnętrz zdecydowaliśmy się na subtelne przestrzenie wypełnione naturalnymi materiałami. Aranżacja opiera się na odcieniach szarości i beżu, dodatkowo uzupełniona została ciepłymi tonami drewna, płytkami z motywem kamienia naturalnego oraz tapetą inspirowaną grubą, szlachetną tkaniną. Wspomniane materiały budują we wnętrzach krainę łagodności, którą przełamaliśmy delikatnymi akcentami w odcieniach kamienia amazonitu - przewodniego koloru inwestycji. Zabieg ten podkreślił jednorodność projektu. 

Materiały prasowe

W pełni urządzone apartamenty inwestycyjne Remedium zostały zaprojektowane w jednym, wysokim standardzie oraz w najbardziej pożądanych powierzchniach od 36 do 63 m2. Większość mebli wykonane zostanie na specjalne zamówienie i dopasowane do każdego z apartamentów, zgodnie z projektem architekta wnętrz. Aneksy kuchenne wyposażone będą w wyśmienitej jakości sprzęty AGD. Wykończenie pod klucz na perfekcyjnym poziomie, to nie tylko oszczędność czasu, ale również spokój ducha przyszłych inwestorów.

Zielone tereny i kameralny klimat 

Zza okien apartamentów rozpościerać się będzie widok na założony pod koniec XX. wieku Zielony Park. Ten malowniczy skwer, na powierzchni ponad 3 ha, posiada liczne alejki z ławkami, plac zabaw oraz zewnętrzną siłownię.

- Kiedy zdecydowaliśmy się na pozyskanie działki przy ul. Smoluchowskiego wiedzieliśmy, że właśnie zdobyliśmy niepowtarzalną możliwość zapisania się na kartach jednej z najładniejszych dzielnic Gdańska. Otoczenie inwestycji w postaci pięknych zielonych parków, Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Opery Bałtyckiej i jednego z najnowocześniejszych szpitali w Polsce jakim bez wątpienia jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne – to wszystko sprawia, że koło takiego miejsca nie można przejść obojętnie – opowiada Michał Kijuć, Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji Domesta Sp. z o.o.

Materiały prasowe

Apartamenty Remedium zostały wkomponowane w działkę w sposób umożliwiający stworzenie ustronnej strefy rekreacyjnej – przestrzeni, w której będzie można odpocząć, spędzić czas wolny na łonie natury, w spokojnym zakątku, w oddali od miejskiego zgiełku. Miejsce niepodzielnie zdominowane przez naturę.

Lokalizacja inwestycji nadaje miejscu szczególnego klimatu. Remedium to luksusowy projekt idealnie wpasowujący się w charakter dzielnicy Aniołki. Jest połączeniem kameralności i energii miejskiego życia, z której korzystać można każdego dnia. Bliskość tętniącego życiem centrum Gdańska zapewnia dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej i nowoczesnej strefy biznesowej – podkreśla Katarzyna Palewska, Kierownik Marketingu i Aranżacji Domesta Sp. z o.o.

Materiał promocyjny marki Remedium