Regé-Jean Page wystąpił w filmie „Harry Potter i Insygnia Śmierci”!

Jeżeli teraz usilnie próbujecie przypomnieć sobie cały film i odnaleźć w głowie scenę, w której pojawił się gwiazdor to od razu mówimy - nie będzie to proste. O epizodycznej roli aktora nikt by się nie dowiedział, gdyby nie… TikTok. To właśnie tam, fani dopatrzyli się Page’a. Regé-Jean pojawił się w scenie, gdzie Hermiona (Emma Watson) i Harry Potter (Daniel Radcliffe) odkrywają, że Ministerstwo Magii upadło, a na bohaterów czyhają już Śmierciożercy. Aktora widzimy stojącego tuż za Granger. Fani szybko skomentowali tę scenę, żartując, że kolejny raz potwierdza się teoria, jakoby każdy znany brytyjski aktor, musiał wystąpić w serii o Harrym Potterze przynajmniej raz w życiu.

@crazystupidlowkey Am I the one who just noticed this now??? #harrypotter #bridgerton #dukeofhastings #regejeanpage #emmawatson som original - crazystupidlowkey

Regé-Jean Page: kolejne role

Aktor zyskał popularność i serca fanek dzięki roli w hicie Netflix - „Bridgertonowie”, gdzie wcielił się w rolę zmysłowego i charyzmatycznego księcia Hastings. Nic więc dziwnego, że wielu fanów poczuło się urażonych, gdy twórcy serialu, poinformowali, że w nowym, drugim sezonie nie zobaczymy Regé-Jean Page’a i nie dowiemy się, jak potoczyła się jego historia. Ale, czy jego nieobecność w serialu zwiastuje, że aktor rozpoczął pracę nad nowym projektem? Już od jakiegoś czasu krążą plotki, jakoby brytyjski aktor miał być rozważany do roli kolejnego Jamesa Bonda. Jeżeli doniesienia te okażą się prawdą, to przed gwiazdorem być może stoi najtrudniejsze i najpoważniejsze wyzwanie w całej jego aktorskiej karierze.

Czy domysły fanów są słuszne i na aktora czeka kolejna, wielka rola? Na decyzję o tym, kto wcieli się w najpopularniejszego agenta na świecie, będziemy musieli jednak jeszcze poczekać. Pewne jest jednak to, że Page pojawi się w kolejnej produkcji Netflix, a  dokładnie w filmie "The Gray Man", produkcji z największym budżetem w historii platformy. Regé-Jean zagra u boku takich znanych aktorów jak Ryan GoslingChris Evans oraz Ana De Armas.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.