Apetyt rośnie w miarę jedzenia! Zwłaszcza jeśli chodzi o serial "Bridgertonowie". Widzowie doczekali się już dwóch sezonów produkcji opartej na romansach Julii Quinn, ale ciągle im mało. Wiemy, że scenarzyści pracują już nad kolejnymi odcinkami, kompletowana jest także obsada. Za to w internecie pojawiły się znów plotki o tym, że Regé-Jean Page pojawi się w 3. serii "Bridgertonów". Czy rzeczywiście są na to szanse?

Regé-Jean Page wróci do "Bridgertonów" w 3. sezonie serialu?

Podobne dywagacje pojawiły się już po pierwszym sezonie, gdy ogłoszono fabułę kolejnych odcinków. Dlaczego? Każda seria opiera się na innej powieści amerykańskiej pisarki, co oznacza, że zmieniają się postacie pierwszoplanowe. I tak w pierwszej odsłonie byli to książę Hastings i Daphne Bridgerton, natomiast w 2. Anthony Bridgerton i Kate Sharma. Decyzję o zakończeniu współpracy Page'a podano nawet na kanałach społecznościowych tytułu:

"Drodzy Czytelnicy, podczas gdy oczy wszystkich zwróciły się na historię poszukiwań wicehrabiny dla lorda Anthony'ego Bridgertona, my żegnamy Regé-Jean Page'a, który tak niesamowicie grał księcia Hastings. Będzie nam brakowało obecności Simona na ekranie, ale on zawsze będzie częścią rodziny Bridgertonów" - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnym profilu serialu na instagramie. Potem okazało się, że Regé-Jean Page dostał nawet propozycję kontynuacji swojej roli jako bohater gościnny. Chodziło o trzy do pięciu odcinków. Podobno Regé-Jean miałby dostać 50 tysięcy dolarów za każdy epizod, jednak aktor odmówił. Prawdopodobnie chodziło o kolejne angaże gwiazdora, m.in. w filmie "The Gray Man" z Ryanem Goslingiem i Chrisem Evansem. 

Wielu internautów przyznało wtedy, że wiedząc o tym, że Regé-Jean Page nie wcieli się już w księcia Hastings prawdopodobnie nie włączy kolejnych odcinków serialu Netflix. Jak się potem okazało i tak wielu fanów obejrzało kontynuację "Bridgertonów" z ciekawości. Teraz kwestia księcia Hastings znów jest na tapecie. Zagraniczne media podają, że przywrócenie tej postaci nadal jest możliwe. Jak twierdzi "The Sun", Page prowadzi rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za serial. "Nic nie zostało formalnie postanowione, ale jest możliwe".

Mamy nadzieję, że te plotki okażą się prawdziwe - fani "Bridgertonów" tęsknią za swoim czarującym księciem. 

"Bridgertonowie 3": co wiemy o kolejnym sezonie?

Dotychczas producenci kierowali się chronologią książek, jednak przy 3. serii postanowili ją zmienić. Zamiast historii Benedicta poznamy losy... Colina Bridgertona i Penelope Featherington. Tak, Luke Newton oraz Nicola Coughlan wyjdą teraz na pierwszy plan. Wszystko wydało się w połowie maja na wydarzeniu Netfliksa "For Your Consideration" w Los Angeles. 

To nie koniec świetnych wieści. Na plan powrócą też serialowy Anthony i jego ukochana Kate!