Tym razem prezentacja wiosennej ramowki TVN odbyła się w Centrum Kongresowym przy ulicy Marsa. Oczywiście nie zabrakło gwiazd kanału, choć zabrakło króla, a dokładnie Kuby Wojewódzkiego, który w tym czasie nagrywał swoją audycję radiową.

Oprócz kolejnego sezonu "Kuchennych rewolucji", serialu "Na Wspólnej", "Bitwy o dom", "Na językach", "Prawa Agaty", "Lekarzy" (z nowym bohaterem, którego gra Wojciech Mecwaldowski) zobaczymy również czwartą edycję "X Factor" w powiększonym składzie. Do grona jutorów dołączyła Ewa Farna.

Jeśli chodzi o nowości, od 2 marca o 21.00 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek "Project Runway". W rolę Heidi Klum wcieli się Anja Rubik. Najlepsza polska top modelka poprowadzi modowe show, będzie również jednym z jurorów. W ocenie projektów pomagać jej będą Joanna Przetakiewicz i Mariusz Przybylski, a Tomasz Ossoliński będzie opiekunem uczestników. Młodzi projektanci będą walczyć m.in o sesję w ELLE.

Kolejną premierą jest "Efekt Domina", czyli program Dominiki Kulczyk, która w każdym odcinku odwiedzi inny kraj, m. in. Kambodżę i Filipiny, by pokazać problemy żyjących tam ludzi oraz jak wielką rolę odgrywają wolontariusze.

Zimą pożegnaliśmy się z serialem "Przepisu na życie", a na jego miejsce wejdzie "Sama słodycz" z Piotrem Adamczykiem, Romą Gąsiorowską i Natalią Klimas.

Ramówka TVN: wiosna 2014 >>