Rami Malek i Lucy Boynton poznali się w 2017 roku na planie filmu "Bohemian Rhapsody" w Londynie. Malek wcielił się w rolę Freddiego Mercury'ego, a Boynton - w postać Mary Austin, jego muzy i kochanki. Para początkowo nie komentowała swojego związku, jednak zagraniczne portale publikowały co jakiś czas ich wspólne zdjęcia pary wykonane przez paparazzi. 

Na Gali podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Palm Springs Rami odbierając nagrodę, podziękował ukochanej ze sceny - "You have been my ally, my confidant, my love. Thank you so much ("Jesteś moim sprzymierzeńcem, powiernikiem, moją miłością. Dziękuję bardzo"). Te słowa to oficjalne potwierdzenie ich związku.

Już bez zaskoczenia - Rami Malek i Lucy Boynton pojawili się też razem na Gali przyznania Złotych Globów. Przed obiektywami fotoreporterów Rami pozował ze Złotym Globem (odebrał go w kategorii "aktor w filmie dramatycznym" za film "Bohemian Rhapsody") właśnie w towarzystwie Lucy. Boynton specjalnie na tę okazję wybrała złotą kreację Celine i połyskujący makijaż (wykonała go JO BAKER, makijażystka, która w Los Angeles odpowiadała także za make up Joanny Kulig).

Rami Malek i Lucy Boynton na Złotych Globach/ fot. getty

Kim jest Lucy Boynton?

Lucy Boynton - dziewczyna Maleka, urodziła się 17 stycznia 1994 roku w Nowym Jorku. Do tej pory zagrała w takich filmach jak m.in.: "Morderstwo w Orient Expressie", "Zbuntowany w zbożu", "Let Me Go", "400 Boys",  "Bohemian Rhapsody" oraz w serialu "Gypsy". Aktorstwem zajęła się już w wieku dwunastu lat. Możecie kojarzyć ją także z teledysku Saint Raymond do piosenki "Fall At Your Feet".

Wcześniej Rami Malek spotykał się m.in. z amerykańskimi aktorkami: Portią Doubleday i Angelą Sarafyan.