Priyanka Chopra i Nick Jonas pobrali się w 2018 roku. Była miss świata i najmłodszy z braci Jonas sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w trakcie dwóch ceremonii. Jedna z nich odbyła się w obrządku chrześcijańskim, a druga została podporządkowana tradycjom hinduskim. W styczniu tego roku wszystkich zaskoczyła informacja, że słynna para zdecydowała się na powiększenie rodziny. 15 stycznia w szpitalu w San Diego na świat przyszła Malti Marie Chopra Jonas. Dziewczynkę urodziła surogatka. Rodzice udostępnili krótkie oświadczenie i poprosili o uszanowanie ich prywatności w tym szczególnym czasie.

Priyanka Chopra i Nick Jonas opowiadają o trudach rodzicielstwa 

Wczoraj para uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała obserwatorom fotografię córki. Na zdjęciu widzimy Nicka i Priyankę trzymających w objęciach dziewczynkę, której twarz przysłonięto emotikoną serduszka. Chociaż rodzice Malti chronią wizerunek swojej pociechy, zdecydowali się napisać kilka słów o trudach ostatnich miesięcy. Wyszło na jaw, że rodzina spędziła ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii. Na szczęście wszystko skończyło się happy endem i pierwszy wspólny Dzień Matki mogli świętować w domu.

„W ten Dzień Matki nie możemy powstrzymać się od refleksji nad minionymi miesiącami i emocjonalną kolejką górską, na której byliśmy i której doświadcza tak wiele innych osób. Po ponad 100 dniach na OIOM-ie nasza mała dziewczynka wreszcie jest w domu. Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary” – napisali Priyanka i Nick we wspólnym wpisie na Instagramie.

Chociaż ostatnie miesiące były trudne, to z perspektywy czasu stało się jasne, jak cenne i doskonałe były wszystkie chwile.

„Cieszymy się, że nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu i chcemy podziękować wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i specjalistom ze szpitala dziecięcego w Los Angeles, którzy byli oddani sprawie na każdym etapie. Nasz następny rozdział zaczyna się teraz, a nasze dziecko jest prawdziwą twardzielką. M, mama i tata Cię kochają”.

___________________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.