Czy zastanawiałyście się kiedyś ile kosztuje wykonywany przez was make-up? Gdyby tak podliczyć codzienne zużycie i cenę kosmetyków do makijażu, z pewnością nie byłaby to tania sprawa. Niedawno napisałyśmy o najdrożej pomalowanych ustach na świecie. To dzieło makijażystki Vlady Haggerty warte aż 26,5 tysięcy dolarów! Cenny makijaż zawierał aż 80 diamentów mających łącznie 6.5 karatów.

Przyszła pora na najdroższy manicure na świecie. Ile zazwyczaj płacicie za pomalowane paznokcie? Na pewno nie 1 milion dolarów - dokładnie tyle jest warte diamentowe mani, które powstało w Los Angeles. Stworzono je dzięki lakierowi do paznokci wyprodukowanemu przy współpracy z luksusowym producentem biżuterii Azature Pogosian

Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety, jak mawiała Marilyn Monroe. 

Wyobrażacie sobie nosić biżuterię na paznokciach? Buteleczka luksusowego lakieru zawiera 267 karatów czarnych diamentów. Jest hitem pośród takich takich gwiazd, jak Rihanna czy Beyoncé. Diamentowy manicure miał swój debiut już w 2013 roku dzięki Kelly Osbourne. Piosenkarka wystawiła go na aukcję charytatywną. Ku zaskoczeniu wszystkich, ta kosztowna usługa stała się popularna i dostępna dla zwykłych klientów, nie tylko celebrytów z L.A. 

Co ciekawe, najdroższy manicure na świecie jest wegański i posiada certyfikat PETA. Czy to czyni go dodatkowo wyjątkowym? Chyba znamy wiele innych sposobów na to, by wydać taką kwotę. Na pewno mani nie byłoby jednym z nich.