Reżyser serialu Matt Tyrnauer, bada jak wyglądał rozwój firmy, a jednocześnie porusza niewygodne wątki dotyczące zamieszanych w rozwój firmy milionerów, w tym Jeffreya Epstein'a. Mężczyzna ten był oskarżony i skazany za handel nieletnimi dla celów seksualnych i chwilę po wyroku popełnił samobójstwo w swojej celi. Dokument opisujący działalność przestępczą Epsteina, pojawił się na Netflksie w 2020 roku, chwilę po jego śmierci i wzbudził duże kontrowersje, a także rzucił światło na przestępstwa seksualne popełniane przez elitę Stanów Zjednoczonych i nie tylko. 

Hulu o serialu "Angels & Demons"

„Zbadany z dziennikarskim rygorem przez reżysera Matta Tyrnauera, dokument opowiada palącą i prowokacyjną historię marki Victoria's Secret i jej wieloletniego dyrektora generalnego, wielkiego, tajemniczego miliardera Lesa Wexnera. Świat mody, klasa miliarderów i Jeffrey Epstein są nierozerwalnie związane z upadkiem tej legendarnej marki" 

Upadek Victora's Secret 

Marka słynąca z armii onieśmielająco pięknych modelek-ambasadorek z całego świata, które raz do roku występowały w bajkowym pokazie mody w ostatnich latach przeszła transformację. Victoria's Secret oprócz kobiecej i seksownej bielizny, była również kojarzona z bardzo stereotypowym sylwetkami modelek, body shamigiem, mizoginią. Złota era firmy trwała od 2008 do 2014 roku, jednak z biegiem czasu kanony piękna zaczęły się zmieniać, a postawy zmuszające modelki do ogromnych poświęceń na pograniczu zdrowia psychicznego i fizycznego, przestały być akceptowane przez publikę. Tym samym coroczne show przestało być opłacalną produkcją i zaprzestano jego produkcji w 2018 roku. Aktualnie firma stara się odwrócić narrację, z którą była kojarzona i zwraca się ku ciało-pozytywności. 

Zobacz zwiastun: