Fitbit Luxe to troska o zdrowie i motywacja do działania zamknięte w smukłym trackerze. Taki prezent spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Dostępne opcje monitorowania snu, analizy dziennego poziomu stresu czy całodobowego monitorowania tętna pozwalają na głębokie zrozumienie swojego ciała oraz czynników wpływających na codzienne samopoczucie. Smukły i elegancki design Fitbit Luxe oraz wymienne opaski sprawiają, że tracker pasuje do wszystkiego i może towarzyszyć w każdej sytuacji – od spotkania biznesowego po trening. Dzięki powiadomieniom o połączeniach i wiadomościach z telefonu dostępnych na nadgarstku, już żadna Mama nie przegapi kolejnego połączenia od swojego dziecka.

Fitbit Luxe, cena: 499 zł.

Ten smartwatch to wszystko czego potrzebuje Twoja Mama, by zmotywować się do aktywności. Versa 3, za sprawą czujników 
i rozbudowanych funkcji wesprze Ją na drodze do utrzymania dobrego zdrowia. Całodobowy monitoring rytmu serca pozwoli zachować stałą kontrolę nad zdrowiem. Dzięki pomiarowi i analizie snu, poprawi się jego jakość a śledzenie cyklu miesięcznego pozwoli każdej mamie wygodnie 
i w pełni zrozumieć swoje ciało. O aktywności będą jej przypominały powiadomienia, np. o liczbie wykonanych kroków,  czy spalonych kaloriach, a wbudowany GPS sprawi że treningi na świeżym powietrzu będą prostsze niż kiedykolwiek. Z kolei Wynik codziennej gotowości pomoże ocenić, którego dnia warto zintensyfikować swoją aktywność, a kiedy organizm potrzebuje odpoczynku. Jeśli szukasz prezentu last-minute na dzień mamy, smartwatch Fitbit Versa 3 będzie najlepszym wyborem.

Versa 3, cena: 749 zł.

Smartwatche Fitbit Luxe i Fitbit Versa 3 oraz aplikacja Fitbit dostępne są w języku polskim.