Jeśli oglądaliście "Plotkarę" ("Gossip Girl") to na pewno znacie Penna Badgleya! 30-letni aktor wcielił się w rolę Dana Humphreya, starszego brata Jenny i chłopaka Sereny van der Woodsen (w tej roli Blake Lively). W ostatnim odcinku serialu okazało się, że to właśnie on był tytułową plotkarą (a raczej plotkarzem), autorem strony z informacjami o elicie Upper East Side. Co ciekawe, Penn był związany prywatnie z Lively - spotykali się przez trzy lata (2007-2010). Dziś Blake jest szczęśliwą żoną Ryana Reynoldsa i mamą dwójki dzieci, a Badgley właśnie się ożenił!

Leighton Meester jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka >>

"Plotkara" powróci - to już pewne! Gdzie obejrzymy nowe odcinki serialu? >>

Penn Badgley z serialu "Plotkara" ożenił się!

Przez ostatnich kilka lat aktor unikał świateł reflektorów i pierwszych stron gazet. O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Od kilka lat pojawia się głównie w niskobudżetowych produkcjach ("The Paper Store", "Greetings from Tim Buckley") i gra w zespole MOTHXR (czytaj Mother), który rok temu wydał płytę zatytułowaną "Centerfold". Dziś dowiedzieliśmy się, że Penn Badgley zmienił stan cywilny. Jego żoną została Domino Kirke, wokalistka i siostra aktorki Jemimy Kirke ("Dziewczyny"). Jak podają niektóre źródła parą są od 2014 roku. Ślub odbył się w Nowym Jorku, a dokładnie w sądzie na Brooklynie.

Panna młoda, pracująca również jako doula (według Wkipedii to "wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta, zapewniająca ciągłe niemedyczne, fizyczne, emocjonalne i informacyjne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie") miała na sobie białą suknię w stylu boho. Na instagramie świeżo upieczonej żony Badgleya możemy zobaczyć jak wyglądał wegański i bezglutenowy tort weselny:

Penn Badgley z serialu "Plotkara" ożenił się! Zobacz zdjęcia! >>