Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub! O tym wydarzeniu plotkowano już od dawna, jednak szczegóły były owiane tajemnicą. Aż do wczoraj. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w Zakopanem. Ceremonia zaślubin utrzymana była w tradycyjnym, góralskim stylu. O ślubie byłej Miss Polonia i 42-letniego wokalisty zespołu Zakopower dowiedzieliśmy się z serwisów społecznościowych. Krupińska zamieściła m.in. na swoim instagramie zdjęcie, na którym Paulina i Sebastian pokazują obrączki. "Tak, że tak...Amen", dopisała pod fotografią. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub!

Ślub pary odbył się 26 lipca 2018 roku. Czerwone korale, biała koszula i spódnica - w takim stroju wyszła z kościoła Paulina KrupińskaSebastian Karpiel-Bułecka również zdecydował się na góralski strój. Potem para oraz goście pojechali na wesele zorganizowane w hotelu Mercure Zakopane-Kasprowy. Zaproszenie na przyjęcie otrzymali m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, a także Stanisław Karpiel-Bułecka, Rozalia Mancewicz oraz Marcelina Zawadzka. Tam 31-letnia Paulina Krupińska wystąpiła już w białej sukni ślubnej projektu Violi Piekut

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są w związku od czterech lat. Przez ten czas zostali rodzicami małej Antoniny (ur. 27 lipca 2015) oraz synka Jędrzeja (ur. 15 maja 2017).