Zaręczyny Paris Hilton i Cartera Reuma

Paris Hilton zgodziła się przyjąć oświadczyny swojego chłopaka, Cartera Reuma. Para spotyka się ze sobą od roku, a teraz zdecydowała się na kolejny etap swojego związku. Przedsiębiorca oświadczył się hotelowej dziedziczce podczas jej urodzinowego urlopu, który oboje spędzali na prywatnej wyspie, a całe wydarzenie pełne było przepychu (transparent oświadczynowy, plaża, wynajęty fotograf i sesja narzeczeńska to tylko kilka elementów). Wczoraj celebrytka pochwaliła się tą nowiną przed światem i opublikowała na Instagramie dwa posty wypełnione galeriami zdjęć. Pod jednym z nich napisała: "Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i klęknął na jedno kolano. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo, z kim wolałabym spędzić wieczność. Aby zobaczyć więcej zdjęć spełniających się moich urodzinowych marzeń, odwiedź ParisHilton.com"

Paris Hilton i kontrowersyjna brokatowa sukienka z jej 21. urodzin. Dlaczego do dziś gwiazdy i marki tak bardzo się nią inspirują? [One dress show]>>

Pierścionek zaręczynowy Paris Hilton

Ukochany podarował Paris Hilton pierścionek z brylantem, który na jego prośbę zaprojektował sam Jean Dousset - prawnuk Louisa Cartiera. Kosztował on ponad 2 miliony dolarów i ma swoim kształtem oraz układem kamieni przypominać zabytkowy Paryż (i jest bardzo osobisty, bo nawiązuje tym samym do imienia świeżo upieczonej narzeczonej). Diament ma szlif szmaragdowy i szacuje się, że ma 15-20 karatów. Otaczają go inne w kształcie trapezów oraz kilka mniejszych. Jego zdjęcia można zobaczyć na stronie internetowej Paris Hilton.

Pierścionki zaręczynowe gwiazd. Najpiękniejsze, najdroższe i najsłynniejsze w historii>>

Kształt, który wybrał Carter Reum, to jeden z najmodniejszych szlifów diamentów w pierścionkach zaręczynowych na ten rok. Taka obróbka, nazywana też schodkową, charakteryzuje się dużą główną fasetką i stopniami schodzącymi do rondysty, dzięki czemu kamień świetnie odbija światło i można zobaczyć jego wnętrze. 

To czwarte zaręczyny Paris Hilton, jednak żadne z wcześniejszych nie zakończyły się ostatecznie ślubem. Wcześniej gwiazda była zaręczona z Chrisem Zylką, z którym zerwała w listopadzie 2018 roku po prawie dwóch latach związku. Innymi jej narzeczonymi byli też Paris Latsis i Jason Shaw.

Paris Hilton trendsetterką dekady?>>