Marka & Other Stories (należąca do grupy H&M) powstała w marcu 2013 roku i od razu zyskała wielu fanów. My przyznajemy się, że do tej pory przy okazji wyjazdu do Berlina czy Barcelony zawsze odwiedzałyśmy butik marki (i nie wychodziłyśmy z niego bez nowego lakieru do paznokci albo ciepłego oversize'owego swetra). & Other Stories uwiodło klientów tym, że łączy w sobie dwa różne style - minimalistyczny i ekstrawagancki, zawsze zgodny z obowiązującymi modowymi tendencjami. To wszystko dlatego, że projektanci marki pracują równolegle w dwóch atelier - w Paryżu i Sztokholmie. Oprócz ubrań w sklepach & Other Stories można kupić także kosmetyki, buty, bieliznę, torebki oraz biżuterię.

Teraz marka w końcu jest dostępna w Polsce! Dziś w sklepie zorganizowane jest spotkanie prasowe (czekajcie na naszą relację na Instagramie!), a już jutro (17 listopada 2016 roku) w Galerii Mokotów odbędzie się oficjalne otwarcie butiku. 50 pierwszych klientów otrzyma od & Other Stories mały upominek!

Wnętrze butiku (aż 700 m2), który znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego, utrzymane jest w odcieniu laboratoryjnej bieli, na regałach ustawione są akcesoria oraz produkty beauty. Jak zawsze w & Other Stories nie mogło zabraknąć roślin i drewnianych akcentów - zresztą zobaczcie w naszej galerii!

& Other Stories już w Polsce! - GALERIA>>