W mig ozdobią każdą fryzurę nadając jej niepowtarzalnego charakteru. Jeśli brak ci czasu, a chcesz dodać fryzurze odrobiny ekstrawagancji - sięgnij po dodatkiPióra, kapelusze, cekiny, kokardy, opaski i woalki to doskonały element wieczorowych stylizacji. W dzień z kolei postaw na opaskę z warkocza. Taką, jaką zaprezentowała na swoim pokazie Holly Fulton (FW Londyn wiosna/lato 2013).

Taki prosty manewr pozwoli ci w sekundę przemienić się w elegantkę z lat 30., hippiskę czy gwiazdę rodem z dawnego Hollywood. Wszystko zależy od tego jak będzie wyglądało całe uczesanie.

Opaska z warkocza doskonale prezentuje się zarówno z rozpuszczonymi włosami jak i innymi fryzurami - koniecznie w zwiększonej objętości.

Jak to zrobić?

Zrób przedziałek mocno z boku głowy i podziel włosy na dwie części. Po stronie, gdzie zostawiłaś mniej włosów - tuż nad uchem zrób warkocz (to jakiej będzie grubości, zależy od gęstości włosów). Następnie przełóż go przez całą długość głowy i przypnij z drugiej strony głowy. Reszta - zależy już tylko od twojej inwencji twórczej.

Sposób na warkocz - koszyczek>>