W 2019 roku w trendach są akcesoria do włosów. Najpierw najbardziej pożądane były spinki do włosów, później na głowie wiązałyśmy jedwabne apaszki. W końcu do mody wróciły opaski - najlepiej te "nadmuchane", tak zwane Puffy Headbands - na wybiegu lansowała je Prada, a nosiła nawet sama Kate Middleton. Projektanci przypomnieli też sobie o szerokich i grubych gumkach do włosów, tak zwanych scrunchies - pamiętacie, jak zakładały je dziewczyny z serialu "Beverly Hills, 90210"?

Zespół projektowy Zary od razu zareagował na te trendy i znacznie poszerzył ofertę ozdób do włosów. Co ciekawe, oprócz spinek, czy klasycznych opasek wprowadził opaskę, która przypomina scrunchie - ma podobne marszczenia  jak słynna i modna frotka. Internauci od razu pod zdjęciem produktu na facebooku Zary nazwali ją "scrunchie band"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The hair accessory trend: the headband. You can't miss it! This is #zaranewin

Post udostępniony przez ZARA Official (@zara) Lip 29, 2019 o 10:02 PDT

Opaska kosztuje 59,90 zł i ma odcień pochmurnego błękitu. Świetnie łączy dwa najważniejsze akcesoryjne trendy. Do czego ją nosić? Pasuje niemal do wszystkiego - świetnie odnajdzie się w towarzystwie zestawu w estetyce normcore - białego tank topu i mom jeans albo kwiecistej sukienki w stylu retro. Dobrze wyglądać będzie zarówno do rozpuszczonych, jak i spiętych albo związanych włosów. Czujemy, że może okazać się sprzedażowym hitem.