Rezultatem tej umiejętności jest zawsze szykowny i odważny outfit, który Palermo prezentuje na ulicach wielkich miast. Tak było również i tym razem, kiedy na zaśnieżonych ulicach Nowego Jorku paparazzi sfotografowali Olivię w nieoczywistym (na pierwszy rzut oka) połączeniu. Amerykanka zdecydowała się na czarne skórzane legginsy od marki Moncler „Simone Rocha”, a te połączyła z maxi sukienką z materiału imitującego skórę. Za sprawą wiązania w talii koszulowa sukienka podkreśliła smukłą sylwetkę, eksponując najbardziej zmysłową część sylwetki, a modny kolor marsala stworzył elegancki i stylowy wizerunek. Sukienka, którą prezentowała na sobie Olivia Palermo, pochodzi od MAX&Co i można było ją upolować w promocyjnej cenie za 560 zł. Niestety model "Coated fabric shirt dress" został wyprzedany, ale ciekawą alternatywą może być sukienka pochodząca od Mango w cenie 249 zł.

Dopełnieniem stylizacji Olivii był modny, puchowy płaszcz połączony z czarnymi, lakierowanymi botkami w wojskowym stylu, które przełamały klasyczną stylizację, nadając jej zupełnie nowego i modnego oblicza. Końcowym akcentem i przysłowiową „kropką nad i” była kultowa, mała torebka "Pekaboo" od luksusowej włoskiej marki Fendi, dostępnej w cenie ponad 13 000 zł. Swój look influencerka uzupełniła przeciwsłonecznymi okularami - są nieodłącznym elementem wszystkich jej stylizacji, tworząc idealne i spójne wykończenie. Okulary pochodzą od marki Sonix.

Olivia Palermo posiada talent do umiejętnego balansowania elementami z różnych modowych światów, łącząc je w spektakularną całość, tworząc miłą dla oka kompozycję.

Olivia Palermo