Od ponad 30 lat kultowa linia Frizz Ease od John Frieda pomaga kobietom na całym świecie przejąć kontrolę nad zniszczonymi i puszącymi się włosami. Prawie 1/3 z nich ma także włosy cienkie i delikatne. Choć na co dzień borykają się z problemem suchych i nieokiełznanych kosmyków, często rezygnują z produktów regenerujących i wygładzających w obawie przed obciążeniem fryzury.

Pielęgnacja włosów cienkich z tendencją do puszenia to prawdziwe wyzwanie! Doskonale rozumieją to eksperci marki John Frieda, dlatego stworzyli linię WEIGHTLESS WONDER. Dzięki ultralekkiej formule z wodą aloesową kosmetyki zapobiegają puszeniu nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz włosów. 

Efekt? Zregenerowane, wygładzone i lekkie jak piórko włosy przez cały dzień!

Szampon Frizz Ease Weightless Wonder
Lekka, aksamitna konsystencja delikatnie oczyszcza cienkie włosy nie pozostawiając na nich obciążającego osadu. Formuła wnika w głąb włosów, wzmacniając warstwę korową. Dzięki temu zabezpiecza włosy przed wnikaniem wilgoci i puszeniem.

Rekomendowana cena: 35 zł/250 ml

Odżywka Frizz Ease Weightless Wonder
Superlekka formuła z wodą aloesową wygładza cienkie włosy i ułatwia rozczesywanie. Dodatnio naładowane kationy precyzyjnie docierają do uszkodzonych partii powierzchni włosów, wygładzając ją i przywracając elastyczność szorstkim kosmykom.

Rekomendowana cena: 35 zł/250 ml

Krem wygładzajcy Frizz Ease Weightless Wonder
Ultralekka formuła z łatwością rozprowadza się na cienkich włosach, wygładzając je i chroniąc przed wilgocią powodującą puszenie. Pomimo niskiej zawartości silikonów – mniej niż 3% i aż 20-razy mniej niż standardowe produkty wygładzające do włosów – serum długotrwale zapobiega puszeniu i nadaje włosom połysk, nie obciążając ich. Krem można aplikować zarówno na wilgotne włosy przed stylizacją, jak i na suche włosy jako wykończenie fryzury.

Rekomendowana cena: 39,99 zł/100 ml