Kwiecień 2022 - 1 Miesiąc Uniwersalny

Numerologia na kwiecień 2022 przewiduje czas nowych początków. Czwarty miesiąc kalendarzowy to 1 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 4 + 2 + 0 + 2 + 2 = 10, a 1 + 0 = 1. Energia tej liczby odpowiada wiośnie i temu, co aktualnie dzieje się w astrologii. W marcu, który emanował liczbą 9, zakończyliśmy pewien ważny etap. Ta sama historia już więcej się nie powtórzy. Pora obmyślić nowy scenariusz. W kwietniu wreszcie będziemy gotowi na napisanie kolejnego rozdziału. Jedynka jest znana ze swojej wielkiej kreatywności i odwagi. Ta liczba lubi robić wszystko sama. Jeśli czekałaś na właściwy moment, aby rozpocząć coś dla siebie ważnego, wiedz, że wielki przełom nastąpi już wkrótce.

Kwiecień to obiecujący miesiąc, w którym warto skupić się przede wszystkim na rozwoju osobistym.

Miesiąc Uniwersalny numer 1 nie nadarza się zbyt często, dlatego postaraj się jak najlepiej wykorzystać kolejne 30 dni. Podejmij ryzyko. Postaw na swoim. Odważ się być samolubna. Zasygnalizuj wprost, czego chcesz. W kwietniu powinnaś zainwestować swój czas i energię w to, co naprawdę cię napędza. Zamiast "nie umiem" mów sobie "potrafię". Teraz masz szansę szybko zrobić postęp. Jedynka przede wszystkim oznacza wiarę w siebie. Bywa też izolująca, szczególnie dla osób kochających towarzystwo. Może się zdarzyć, że będziesz musiała poświęcić czas spędzany z przyjaciółmi na pracę nad ważnym projektem. Nie zastanawiaj się dwa razy. Ta gra jest warta świeczki. 

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 >>

Znaczenie liczby 4 w numerologii kwietnia

W numerologii liczba 4 symbolizuje powrót do korzeni i odnalezienie poczucia przynależności. Twoja dusza domaga się równowagi. Co możesz zrobić, aby ją ukoić? Postaraj się wnieść do życia więcej spokoju. Spróbuj zaufać swoim talentom, intuicji i obieranej drodze. Przypomnij sobie o tym, że prawdziwy komfort i stabilność pochodzą z twojego wnętrza, a nie z zewnątrz. Wszystkie zmiany zachodzące w twoim otoczeniu dzieją się po to, abyś lepiej poznała siebie. Głęboko w środku wiesz, co jest twoją prawdą. Połącz się z tą autentycznością. Zaakceptuj siebie i swoje pragnienia, nawet gdy wydają się tobie nierealne. Jeśli potrzebujesz siły, wiedz, że Wszechświat jest z tobą. Spójrz na niebo, wyciągnij ręce, poproś gwiazdy o przewodnictwo. Uważnie obserwuj znaki, które w kwietniu bardzo często będą pojawiać się w twoim życiu.

04.04 - najszczęśliwszy dzień w miesiącu

Czwarty dzień czwartego miesiąca daje nam kod numerologiczny 44. W numerologii liczba 44 wskazuje na uzdrowienie, autentyczność i budowanie solidnych fundamentów. Jest również silnie powiązana z naszymi aniołami stróżami. Jeśli dnia 04.04 zobaczysz liczbę 44 lub 444, to znak, że twoi duchowi przewodnicy są po twojej stronie i że nie jesteś sama. Możesz zaufać swojej intuicji czy podejmowanym ważnym decyzjom. To tak, jakby Wszechświat poklepał cię po plecach. Zestrajasz się ze swoim wyższym "ja", a twój plan rozwija się tak, jak powinien.

Numerologia 1 - jakie są osoby z tą Drogą Życia? >>

44 jest potwierdzeniem, że ​​podróż, którą obecnie odbywasz, to część twojego przeznaczenia.

Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby dzielnie przejść przez ten czas. Twoja dusza zna drogę. Aniołowie są z tobą. Wyjątkowa liczba 44 chce, żebyś to wiedziała. 

Horoskopy na kwiecień 2022:

  1. Astrologia kwietnia. Zjawiska w tym miesiącu
  2. Sezon Barana. Co zrobić w tym czasie?
  3. Koniunkcja Jowisza z Neptunem w Rybach

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy