Sezon Barana - równonoc wiosenna

Wiosna to pora roku, która wymaga podjęcia działania. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i stać się bohaterką własnej historii. Dalszy scenariusz zależy tylko od nas. Równonoc wiosenna 20 marca 2022 sprawi, że już wkrótce się o tym przekonamy. Tego dnia Słońce przemieści się z Ryb do ognistego Barana, rozpoczynając nowy rok astrologiczny. Baran jest pierwszym znakiem na kole zodiaku, określanym mianem przywódcy. Sezon Barana ma zatem poruszyć naszym dotychczasowym życiem. Jeśli twoje sprawy wyglądają kiepsko i czujesz się samotna w swoich zmaganiach, energia astrologicznego Rogacza pomoże ci przezwyciężyć trudności. Masz w sobie moc, żeby tak jak on, staranować pojawiające się przeszkody. 

Sezon Barana 2022 będzie wolny od retrogradacji planet. Dzięki temu waleczny znak ognia obdarzy nas największym potencjałem. 

Retrogradacje planet mają tendencję do "spowalniania" kosmosu. Wibracje tych zjawisk skłaniają nas do refleksji i ponownego zagłębienia się w przeszłość. Na szczęście odetchniemy od nich w sezonie Barana. Ruszymy naprzód, skupiając się na tym, jakie korzyści przyniesie nam jutro.

Baran 2022 - wpływy znaku ognia

Baran jest silnym i walecznym znakiem ognia. Rozpali w nas płomień motywacji do sięgania po swoje. Pora przejąć kontrolę nad własnym życiem. Przestaniemy bać się wpłynąć na swoją sytuację. Jakie są twoje marzenia? W jakim miejscu chciałabyś się znaleźć za rok? Sezon Barana pomoże nam odzyskać naszą wewnętrzną moc. Narzędzia potrzebne do zmiany znajdują się w nas samych. Teraz naszym zadaniem jest odkryć, jak należy właściwie z nich korzystać. Wizualizuj to, czego chcesz. Wypowiadaj na głos swoje życzenia. Zacznij od małych kroczków. Uwierz, że wszystko, co robisz, ma ogromne znaczenie. Jednym z najważniejszych zjawisk sezonu Barana 2022 będzie spotkanie Jowisza z Neptunem. W miarę jak te planety się do siebie zbliżą, poczujemy ich intensywne wpływy. Doświadczymy przebudzenia, przypływu inspiracji i niesamowitych zbiegów okoliczności. Właśnie wtedy otworzy się przed nami nowy rozdział. 

Ponieważ sezon Barana to wspaniały czas na nowe początki i podjęcie działania, nie wahaj się podjąć kreatywnego ryzyka oraz polegać na swojej intuicji.

W sezonie Barana przestawaj manifestować swoich najodważniejszych marzeń. 

13 sposobów na współpracę z energią Barana 

Sezon Barana zbiega się z początkiem wiosny. Wykorzystaj energię tego sezonu, aby zaprowadzić równowagę w swoim życiu. Zastanów się, w jaki sposób możesz uwolnić się od lęku lub poczucia kontroli. Według astrologii tuż przed równonocą natura ma największą moc uzdrawiania. Przebywaj na zewnątrz, wykonuj rytuały i dostrój się do energii nowej pory roku. Oto kilka sposobów na to, jak wykorzystać potencjał sezonu Barana:

 1. Przejmij kontrolę nad swoim własnym życiem.
 2. Podejmij nowe wyzwania.
 3. Uruchom projekty, które żyją w twojej głowie.
 4. Stwórz mapę marzeń lub ustal intencje na nadchodzące miesiące.
 5. Podejmij twórcze ryzyko.
 6. Weź sprawy w swoje ręce.
 7. Odzyskaj swoją moc w sytuacji, która sprawia, że ​​czujesz się bezsilna.
 8. Zamiast tylko planować, działaj.
 9. Uwolnij swoją potrzebę kontroli.
 10. Przejmij pierwszoplanowe role.
 11. Spróbuj być bardziej niezależna.
 12. Pokaż innym, że nikt nie może tobą rządzić.
 13. Swoim zachowaniem dawaj dobry przykład.

Sezon Barana - najważniejsze zjawiska >>