Nowy rok astrologiczny 2023 - co nas czeka?

Nowy rok astrologiczny zawsze rozpoczyna się 20 marca w pierwszy dzień wiosny i sezon Barana. Nasi słowiańscy przodkowie również wierzyli, że dopiero wiosną wstępujemy w nowy rozdział, uwalniając się od przestarzałej energii. Tuż po równownocy wiosennej doświadczymy kwitnącego nowiu księżyca w Baranie. Następnie Pluton przejdzie do Wodnika po raz pierwszy od ponad 200 lat, przynosząc falę wspaniałych możliwości. Doświadczymy ich już w kolejnych tygodniach. 

Równonoc wiosenna to potężny moment zrównania się nocy z dniem. Kosmos obdarzy nas zwiększonym potencjałem. 

Wszyscy podświadomie dostroimy się do wiosennej energii nowych początków. To świetny czas, by zaufać intuicji, podążać za marzeniami i przenieść swoje sprawy na wyższy poziom. Odrzuć wszelkie obawy czy lenistwo, które powstrzymywało cię zimą. Większość wymówek opiera się na strachu, ograniczonym sposobie myślenia lub braku miłości do samego siebie. Obal swoje przestarzałe poglądy, aby przełączyć się na "obfite myślenie". 

Sezon Barana - żyj pełnią życia

Sezon Barana potrwa do 20 kwietnia i będzie wolny od retrogradacji planet. Pora stanąć na wysokości zadania i zrobić wszystko na rzecz swoich celów. Mamy na to miesiąc. Ta energia wstrząśnie naszym życiem, jeśli dobrze ją wykorzystamy. Baranem rządzi żywioł ognia, który wzmocni naszą zdolność manifestowania i tworzenia nowych rzeczy. Jeśli chcesz ruszyć do przodu z wymarzonym projektem, poprosić o dofinansowanie, ubiegać się o nową pracę, wkroczyć w nowy związek, uzdrowić się, wybaczyć, zburzyć swoje blokady lub powiedzieć komuś "tak" albo "nie", TERAZ jest twój czas na działanie. Przestań wszystko odwlekać. Zrób decydujący krok. 

Będziemy otoczeni nową, świeżą energią i wspierani przez Wszechświat we wszystkich przedsięwzięciach.

Co musisz zapamiętać? Nowy rok astrologiczny w energii Barana będzie czasem samopoznania. Głoś swoją prawdę. Niech twoje ego pracuje z tobą, a nie przeciwko tobie. Dopiero kiedy zaczniesz żyć autentycznie, otrzymasz pełne wsparcie Wszechświata. W tym sezonie pozostań otwarta na wszelkie znaki. Otrzymasz wiele wskazówek dotyczących tego, kim jesteś oraz kim powoli się stajesz. Rośniesz i ewoluujesz, a gdy pory roku zaczną się zmieniać, znajdziesz nowe odkrycia lub nowe spostrzeżenia na temat swojej ścieżki przeznaczenia. To obfity, ekspansywny czas pełen możliwości. Musisz tylko wyjść z domu i je wykorzystać.

Horoskopy na nowy rok astrologiczny 2023: