Numerologia na marzec 2023

Numerologia na marzec 2023 stanowi dopełnienie prognozy astrologicznej na kolejne tygodnie. Trzeci miesiąc kalendarzowy to 1 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 3 + 2 + 0 + 2 + 3 = 10 = 1 + 0 = 1. Otwierają się przed nami wrota do obiecujących nowych początków. Czy już je czujesz? A może w tej chwili jest ci tak ciężko, że nie potrafisz z nadzieją spojrzeć w przyszłość? W marcu wesprze nas wibracja liczby 1, która kojarzy się z wiosną i kolejnym rozdziałem naszej duchowej podróży. 

Luty był 9 Miesiącem Uniwersalnym przynoszącym zamknięcie. W marcu przywitamy nowe początki, wolni do tego, co nas powstrzymywało. 

Liczba 1 - skup się na sobie, doceń teraźniejszość

Zdobądź się na odwagę i połącz z kreatywnością. Do tego właśnie zachęca numerologiczna Jedynka. Z jakim pomysłem czekałeś na "odpowiedni moment", aby zacząć? Co byś zrobiła, gdybyś nie czuła lęku? Marzec to miesiąc, w którym Wszechświat da ci narzędzia do spełnienia twoich celów. 

Wiedz, że 1 Miesiąc Uniwersalny w numerologii nie zdarza się często. Wykorzystaj go więc jak najlepiej. Otwórz się na świat. Żyj swoją prawdą. Postaw siebie na pierwszym miejscu i zainwestuj czas oraz energię w to, co czyni cię szczęśliwą osobą. Horoskop numerologiczny przewiduje, że w marcu dokona się przełom na skalę światową. Wszyscy poczujemy się ożywieni i wzmocnieni postawą „damy radę” typowej dla liczby 1. Z drugiej strony, marzec może wydawać się nieco izolujący, szczególnie dla tych, którzy kochają towarzystwo. Będziemy mieć problem ze znalezieniem czasu na rozwinięcie przyjaźni czy pogłębienie miłości. 

Najszczęśliwszy dzień w marcu: liczba 333

Jakie znaczenie w numerologii ma dzień 3 marca? Jak widać, data 03.03.2023 odblokowuje kod numerologiczny 333, ponieważ jest to trzeci dzień trzeciego miesiąca w roku kończącym się trójką. Chociaż kalendarz został wynaleziony przez człowieka, liczby narodziły się we Wszechświecie. Stały się narzędziem pomocniczym do pojmowania świata, w którym żyjemy. Aby zrozumieć głębszy sens życia, przestrzeni i ziemskiej egzystencji, nasi przodkowie obserwowali przyrodę. Wszystko w naturze podlega porządkowi matematycznemu. 

Pierwsi matematycy i numerolodzy byli zaintrygowani liczbą 3. Wierzyli, że ma ona ogromny potencjał twórczy.

Liczba 3 reprezentuje materię i zdolność do wyrażania, tworzenia oraz manifestowania się jej w naszym świecie. To "budulec życia" symbolizujący początek, środek oraz koniec. Trójka jest sumą tego, kim jesteśmy - umysłem, ciałem i duszą. Reprezentuje również kreatywność oraz zewnętrzną ekspresję. Stanowi naszą najwyższą prawdę i nasz wewnętrzny głos. Jako przewodnik, zawsze wie, jak nas uspokoić i skierować we właściwym kierunku.

Ponieważ symbolika i magia liczby 3 jest głęboka, trzeciego dnia trzeciego miesiąca w roku 2023 możemy wykorzystać tę energię i użyć jej jako drogowskazu w naszej duchowej podróży. Wibracja 333 pomaga zamanifestować harmonię, wykazać się kreatywnością czy też połączyć się ze swoją prawdą. Upewnijmy się, że piszemy sobie historię, którą w przyszłości zechcemy opowiedzieć. Dążmy do osiągnięcia równowagi pomiędzy ciałem, duszą i umysłem. 

333 to również "liczba anielska", dzięki której kontaktują się z nami nasi aniołowie i przewodnicy duchowi. Jeśli często ja widzisz, to twój znak, że masz zacząć żyć swoją prawdą i poinformować o niej innych. 3 marca 2023 zwróć uwagę na to, co próbuje ci powiedzieć twoja rzeczywistość. O czym myślisz? Co czujesz? Czego nie możesz przeoczyć? Nie lekceważ wiadomości otrzymanych tego dnia.