Nowości na Netflix: "Klub singielek" (2.10.2019)

Nowości na Netflix: "Klub singielek"

Porzucił ją mężczyzna, z którym wiązała swoją przyszłość. Ana rozpoczyna więc kurs dla singielek, które poszukują męża.

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>

Te dwa słynne seriale na Netflix zaraz znikną z platformy. O jakie tytuły chodzi? >>

Nowości na Netflix: grudzień 2019. Co pojawi się na platformie? >>

Nowości na Netflix: "Życie na nielegalu" (2.10.2019)

Osiem rodzin przebywających nielegalnie w USA opowiada o życiu na marginesie, któremu towarzyszy strach przed deportacją i separacją, oraz o przemocy w ich ojczyźnie.

Te trzy słynne filmy na Netflix dziś znikną z platformy! O jakie tytuły chodzi? >>

Nowości na Netflix: "Rotten: Sezon 2" (4.10.2019)

Nowości na Netflix: "Rotten: Sezon 2"

Poznaj nieprzyjemne sekrety cukru i czekolady, niewygodne fakty dotyczące awokado i wody butelkowanej, a także prawdę o branży winiarskiej i konopnej.

 

Nowości na Netflix: "Peaky Blinders: Sezon 5" (4.10.2019)

Nowości na Netflix: "Peaky Blinders: Sezon 5" 

W 1929 roku rodzinę Shelbych dotyka krach na giełdzie. Tommy musi stawić czoło młodszym członkom rodziny, którzy zagrażają jego władzy, oraz faszystom.

 

Nowości na Netflix: "Raising Dion" (4.10.2019)

Samotna mama ukrywa supermoce swojego syna, aby chronić go przed światem, a przy tym stara się ustalić, skąd właściwie się wzięły i jak zginął jej mąż.

 

Nowości na Netflix: "Rhythm + Flow" (9.10.2019)

Talent show, w którym panel sędziów w składzie Cardi B, Chance the Rapper i T.I. szuka nowej gwiazdy hip-hopu.

 

Nowości na Netflix: "Riverdale: sezon 4"  (10.10.2019)

Nowości na Netflix: "Riverdale: sezon 4" 

Archie i jego ekipa nadal zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną, a życie w Riverdale nabiera jeszcze bardziej mrocznych barw.

 

Nowości na Netflix: "Insatiable: Sezon 2(11.10.2019)

Nowości na Netflix: "Insatiable: Sezon 2"

Patty i Bob zaliczają konkurs za konkursem, zostawiając za sobą kolejne ofiary. Coraz bardziej dręczą ich wyrzuty sumienia i problemy osobiste.

 

Nowości na Netflix: "Przebudzenie Mottiego Wolkenbrucha" (11.10.2019)

Motti ma poślubić miłą ortodoksyjną Żydówkę. Niestety zakochuje się w Laurze, koleżance z klasy, której jego matka nigdy nie zaakceptuje.

 

Nowości na Netflix: "The Forest of Love" (11.10.2019)

Sion Sono, japoński filmowiec i pisarz, przedstawia fabularyzowaną historię charyzmatycznego lidera, który poprowadził swoich zwolenników ścieżką makabry i deprawacji.

 

Nowości na Netflix: "Plan na miłość: Sezon 2" (11.10.2019)

Przyjaciele paryżanki Elsy, która ciężko znosi rozstanie z chłopakiem, wynajmują dla niej w sekrecie męską prostytutkę. Jednak ich plan sprawdza się aż za dobrze.

 

Nowości na Netflix: "El Camino: Film 'Breaking Bad'" (11.10.2019)

Nowości na Netflix: "El Camino: Film 'Breaking Bad'

Co się stało z Jessem Pinkmanem? Oto spin-off wielokrotnie nagradzanego serialu, który zgromadził wokół siebie rzesze fanów.

 

Nowości na Netflix: "Pralnia" (18.10.2019)

Wdowa (Meryl Streep) odkrywa, że dwóch prawników (Antonio Banderas i Gary Oldman) wykorzystuje globalny system finansowy do własnych celów. Reżyseruje Steven Soderbergh.

 

Nowości na Netflix: "Toon: Sezony 1–2" (18.10.2019)

Gdy społecznie nieprzystosowany kompozytor Toon staje się internetową sensacją, musi nauczyć się funkcjonować w koszmarnym dla niego świecie show-biznesu.

 

Nowości na Netflix: "Rzymskie dziewczyny: Sezon 2" (18.10.2019)

Nowości na Netflix: "Rzymskie dziewczyny: Sezon 2" 

Dwie zblazowane i rozczarowane codziennością nastolatki z bogatej dzielnicy wiodą drugie życie w rzymskim półświatku.

 

Nowości na Netflix: "Mistrzowie projektowania wnętrz"  (18.10.2019)

Ambitni projektanci wnętrz stoją przed życiową szansą — mogą wygrać kontrakt z najlepszym londyńskim hotelem. Muszą tylko urządzić coś z niczego.

 

Nowości na Netflix: "Dom kwiatów: Sezon 2"  (18.10.2019)

Członkowie pogrążonej w żałobie rodziny de la Mora stają do walki o utracone interesy, planują zemstę i wikłają się w skomplikowane romanse.

 

Nowości na Netflix: "Życie z samym sobą"  (18.10.2019)

Rozczarowany życiem i miłosnymi porażkami mężczyzna poddaje się tajemniczej terapii. Zaraz potem odkrywa, że został zastąpiony lepszą wersją samego siebie.

 

Nowości na Netflix: "Smaki miast" (23.10.2019)

Szef kuchni David Chang i jego goście odkrywają kuchnie i kultury miast z różnych zakątków świata.

 

Nowości na Netflix: "Daybreak" (24.10.2019)

Bohaterem tego dowcipnego serialu jest nastoletni outsider poszukujący swojej zaginionej sympatii w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie i gangów rodem z Mad Maxa.

 

Nowości na Netflix: "Trzeba być wariatem"  (25.10.2019)

Wynn Handman, 97-letni dyrektor artystyczny, uczy aktorstwa od końca lat 40. XX w. Spod jego skrzydeł wypłynęły liczne gwiazdy branży rozrywkowej.

 

Nowości na Netflix: "Bractwo" (25.10.2019)

Uczciwa prawniczka Cristina staje na moralnym rozdrożu, gdy odkrywa, że jej brat jest liderem brazylijskiej grupy przestępczej.

 

Nowości na Netflix: "Nailed It! Francja" (25.10.2019)

Francuska wersja programu „Nailed it!”, w której pechowi amatorzy rywalizują w konkursie na wypieki. Program prowadzą komik Artus i szefowa kuchni Noémie Honiat.

 

Nowości na Netflix: "Bliskie spotkania zabawnego stopnia" (25.10.2019)

Nowości na Netflix: "Bliskie spotkania zabawnego stopnia"

Jak wywołać potworny strach i prześmieszne sytuacje? Nagrać horror, w którym główną rolę grają przypadkowi ludzie. Prowadzący: Gaten Matarazzo.

 

Nowości na Netflix: "Nailed It! Hiszpania" (25.10.2019)

Hiszpańska wersja programu „Nailed It!”, w której nowicjusze próbują uniknąć cukierniczych katastrof. Gospodarzami są La Terremoto de Alcorcón i Christian Escribá.

 

Nowości na Netflix: "The Kominsky Method: Sezon 2" (25.10.2019)

Nowości na Netflix: "The Kominsky Method: Sezon 2" 

Nauczyciel aktorstwa Sandy Kominsky i jego najlepszy przyjaciel Norman Newlander z uśmiechem stawiają czoła blaskom i cieniom starości.

 

Nowości na Netflix: "Pyszne tradycje: kuchnia prowincji Junnan" (30.10.2019)

Odkryj przeróżne smaki chińskiej prowincji Yunnan, poznaj historie kucharzy i składniki, które ukształtowały kulinarną tradycję tego regionu.

 

Nowości na Netflix: "Pose: Sezon 2" (30.10.2019)

Nowości na Netflix: "Pose: Sezon 2" 

Nowy Jork, rok 1987. Blanca otwiera przybytek dla osób LGBTQ, a pod jej skrzydła trafiają wkrótce utalentowany tancerz i prostytutka zakochana w bogatym kliencie.

 

Nowości na Netflix: filmy i seriale licencyjne

Nowości na Netflix: "The Social Network" (1.10.2019)

Nowości na Netflix: "The Social Network"

Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i zadaje użytkownikom pytanie o to, która z nich jest atrakcyjniejsza. Strona otrzymuje nazwę Facemash i staje się niezwykle popularna wywołując jednocześnie mnóstwo kontrowersji. Mark zostaje oskarżony o celowe złamanie zabezpieczeń, pogwałcenie praw autorskich i naruszenie prywatności. Jednak to właśnie wtedy rodzi się zarys Facebooka. Wkrótce potem Mark zakłada stronę thefacebook.com, która gości na monitorach komputerów na Harvardzie, uniwersytetów Ivy League oraz Doliny Krzemowej, a potem dosłownie w każdym zakątku świata.

 

Nowości na Netflix: "Kurier" (1.10.2019)

Nowości na Netflix: "Kurier"

Fabuła filmu opowiada o kilkunastu dniach przed wybuchem Powstania, kiedy dowództwo Armii Krajowej rozważa wszystkie za i przeciw rozpoczęciu otwartej bitwy z Niemcami. Trudna misja, jakiej podjął się Nowak-Jeziorański polegała na przedostaniu się z okupowanej Polski do Londynu, by przekazać informacje o walach Armii Krajowej i dowiedzieć się czy Brytyjczycy udzielą pomocy dla walczącej Warszawy, na które liczyło dowództwo AK, a także politycy i delegat rządu na kraj.

 

Nowości na Netflix: "Między słowami" (11.10.2019)

50-letni Amerykanin, Bob Harris (Bill Murray) przyjeżdża do Tokio. Zapomniany gwiazdor telewizyjny ma za zadanie nakręcić reklamę. Proste sceny okazują się trudne do realizacji i zdjęcia zaczynają się przedłużać. Do hotelu, w którym mieszka Bob wprowadza się małżeństwo - Charlotte (Scarlett Johansson) i John (Giovanni Ribisi). John jest fotografem i całe dnie poświęca pracy, podczas gdy jego żona nudzi się w hotelowym pokoju. Pozbawiona kontaktu z rodziną i przyjaciółmi Charlotte czuje się samotnie. Zaczyna cierpieć na bezsenność. Po kolejnej nieprzespanej nocy schodzi do baru, w którym spotyka Boba. Okazuje się, że bezsenność nie jest ich jedynym wspólnym tematem. Charlotte i Bob spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Między młodą kobietą i doświadczonym mężczyzną rodzi się niezwykła przyjaźń. 

 

Nowości na Netflix: "12 małp" (11.10.2019)

Jest rok 2035. Nieznany wirus niszczy ludzkość. Tylko 1% populacji uchodzi z życiem. Ludzie żyją pod ziemią. Więzień James Cole zostaje wysłany w przeszłość do roku 1996, aby zebrać informacje na temat pochodzenia wirusa. Jednak w wyniku pomyłki trafia do roku 1990, gdzie natychmiast aresztuje go policja.

 

Nowości na Netflix: "To właśnie miłość" (11.10.2019)

Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street... Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość... Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk... Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża... Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagęnajbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole... Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna... Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy... Starzejący się "wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam" gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę... Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos.

 

Nowości na Netflix: "Pitch Perfect 3" (26.10.2019)

Nowości na Netflix: "Pitch Perfect 3"

Teraz, kiedy opuściły już mury college'u i dopadły je problemy dorosłości, trzeba czegoś więcej, by wróciły. Ale wracają: dziewczyny z uwielbianej na całym świecie serii "Pitch Perfect"! Po sukcesie podczas Mistrzostw Świata dziewczyny z The Barden Bellas odkrywają, że niełatwo będzie żyć z muzyki. Co więcej, każda z nich idzie w swoją stronę. Ot, życie. Kiedy jednak otrzymują szansę na ponowne połączenie sił podczas międzynarodowego tournée, nie wahają się.