Cannes plotkuje o filmie „Barbie”!

Choć poznaliśmy już obsadę filmu oraz dowiedzieliśmy się paru szczegółów dotyczących fabuły, to najnowszy film „Barbie” wciąż budzi ogromne emocje. Produkcja zapowiada się na jeden z najciekawszych i najgłośniejszych nadchodzących hitów kinowych, w którym zobaczymy plejadę gwiazd. Nic więc dziwnego, że do czasu premiery filmu (która zaplanowana jest na 21 lipca 2023 roku) plotki o produkcji z pewnością nie ucichną. Ostatnio o filmie znowu zrobiło się głośno za sprawą wiadomości, które zamieścił na swoim Twitterze Kyle Buchanan, dziennikarz New York Timesa. Donosi on, że podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, usłyszał plotki, jakoby w filmie miały pojawić się różne wersje Barbie i Kena. W tytułowe postacie oczywiście wcielą się Margot Robbie i Ryan Gosling, jednak jak twierdzi dziennikarz, nie tylko oni zagrają główne role, ponieważ w filmie w ich bohaterów mają wcielić się także inni aktorzy. Issa Rae oraz Hari Nef mają podobno zagrać nowe wersje tytułowej lalki, a Simu Liu i Ncuti Gatwa przedstawią różne wcielenia Kena. Jak na razie, plotki te nie zostały potwierdzone. 

Saoirse Ronan i Dua Lipa dołączą do obsady?

To jednak nie koniec rewelacji! Do obsady filmu (i tak już iście gwiazdorskiej) dołączyły dwa, nowe, głośne nazwiska. W najnowszym filmie Grety Gerwig zobaczymy także Saoirse Ronan i Dua Lipę! Nie wiadomo jednak, jakie role miałyby one zagrać. Dla piosenkarki byłaby to druga filmowa rola - wokalistkę zadebiutowała na dużym ekranie w zeszłym roku, dostając rolę w thrillerze szpiegowskim „Argylle”. Jego premiera planowana jest na ten rok. 

Jak wypadnie Dua? Czy to początek aktorskiej kariery gwiazdy? 

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.