Undress Code tworzy lokalnie, jednak działa ze światowym rozmachem. Wyjątkowy miks sensualności z dużą dawką komfortu w zaledwie kilka lat (przypominamy, że początki marki sięgają 2016 roku) zdobył serca międzynarodowych klientek. O tej bieliźnie głośno jest od Paryża, przez Tokio, aż po Nowy Jork. Zawrotną karierę wróżymy także najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2021. A to głównie za sprawą pomysłowej i niezwykle dowcipnej kampanii „Quarantine Stories” autorstwa Borysa Synaka (zdjęcia) i Alicji Kozak (film). 

Tak jak w przypadku dotychczasowych realizacji marki, także i ta kampania w świetle reflektorów stawia kobiety. Tym razem jednak, zamiast uciekać do wyszukanych kontekstów podpatrzonych gdzieś w archiwach, skupia się na tym co tu i teraz. Jej twórcy zainspirowani pandemiczmymi  historiami #undresscodegirls stworzyli zbiór modowych ilustracji na temat życia podczas lockdownu.

„Ostatnie miesiące zrodziły wiele kreatywnych pomysłów. My w humorystycznym nastroju odtwarzamy te najlepsze (oraz najgorsze). Opalanie się pod domową lampą, wzdychanie do Brad'a Pitt'a i innych idoli, kiedy randkowanie jest ograniczone, rozciąganie na desce do prasowania, podglądanie sąsiadów, udawane sesje w domu oraz praca w samej bieliźnie to tylko niektóre z nich.” czytamy w informacji prasowej. 

Tak, „casual friday” mamy teraz codziennie, a po obejrzeniu kobiecych „Opowieści z kwarantanny” chcemy spędzić go właśnie w nowościach Undress Code. W ofercie subtelne biustonosze z fiszbinami o gorsetowym kroju, miękkie braletki, retro majtki z wysokim stanem i superzmysłowe, mocno powycinane stringi. Nie mogło zabraknąć też seksownych i szalenie funkcjonalnych body, które powoli zaczynają robić za znak rozpoznawczy marki. Klasyczną formę przełamano tu odkrywającym plecy dekoltem. Pięknie wypadnie solo, do jeansów, jak i pod ulubioną marynarką. Co z materiałami? Króluje delikatna siateczka i dobrze już znany fankom marki aksamit, tyle, że w nieco lżejszej, odświeżonej odsłonie. Całą kolekcję SS 21 już teraz znajdziecie między innymi w sklepie ELLE. Oto nasi ulubieńcy: 

Zdjęcia: Borys Synak

Modelki: Marta Wieczorek, Ania Gołębiowska 

Make-up and hair: Aleksandra Przyłuska 

Retouch: Magdalena Daszkowska 

Film: Alicja Kozak 

Nowa kolekcja Undress Code jesień-zima 2020/2021. „One Way Ticket To The 90's”, czyli zmysłowa retro opowieść o najmodniejszej bieliźnie sezonu>>