Nów w Pannie - nowy rozdział duchowy

Gotowa na motywujący nów w Pannie? Zbliża się faza księżyca, która napełni twoje serce energią do działania. Owszem, w każdym nowiu warto siać nasiona nowych intencji, lecz właśnie teraz, gdy Luna będzie w Pannie, manifestacje nabiorą większej mocy. Ziemski znak zodiaku z wielką powagą podchodzi do każdego celu. Zamiast czekać na zachętę, obmyśla misterny plan. Nakreśla mapę z najlepszą trasą prowadzącą do spełnienia marzeń. Tę jedyną i niepowtarzalną szansę w roku otrzymamy 27 sierpnia 2022.

Panna uczy sztuki uziemienia

Nadszedł czas na duchowy reset. Początek cyklu księżyca jest jak czyste płótno. To my decydujemy, jakim stanie się obrazem. Pora zastanowić się, co już nie służy naszemu najwyższemu dobru. Panna pomoże nam podjąć kroki, które oczyszczą nasze życie ze starej, blokującej i negatywnej energii. Zadaj sobie pytanie: jaka jest jedna prosta rzecz, która przywróci spokój mojej duszy? Liczą się nawet najmniejsze akty miłości do samej siebie. Nów w Pannie prosi o zatopienie stóp głęboko w ziemi i połączenie się z otaczającym światem. Życie staje się o wiele łatwiejsze, gdy akceptujemy swoje "tu i teraz". 

Zejdź z powrotem na ziemię. Uwierz, że miejsce, w którym teraz jesteś, wspiera rozwój twojej duszy. Bądź spokojna, Wszechświat ma cię w swojej opiece.

Jesteś dokładnie tam, gdzie musisz być, a wszystko, co się teraz dzieje, prowadzi cię do najwyższego wzrostu i przybliża cię do misji twojej duszy.

Sezon Panny - co wydarzy się w sierpniu i we wrześniu?

Manifestuj zdrowie ciała i duszy

Panna, symboliczna dziewica zodiaku, przypomina, jak ważna jest równowaga pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Ciało to świątynia twojego wnętrza. Dobrze, jeśli wsłuchasz się w jego potrzeby. W nowiu w Pannie uhonoruj swoje ciało i wrodzoną mądrość, czyli intuicję. Jeśli masz problemy ze zdrowiem, poproś ten nów o wskazówkę jak się wyleczyć. Niech twoje ciało ujawni ci, czego w tej chwili najbardziej potrzebujesz. Zaufaj poradzie pojawiającej się na twojej drodze w mroku nowiu księżyca.

Mądrość nowiu w Pannie może nas zaalarmować jakie suplementy, zioła i składniki diety są dla nas wskazane lub do których lekarzy warto się zwrócić. Niekiedy ostrzega też przed tym, czego lub kogo powinniśmy unikać. Stań się swoją własną opiekunką, cokolwiek to dla ciebie znaczy. Księżycowe wibracje Panny będą cię wspierać przez cały czas.

Uważaj na agresywne wpływy Marsa

Mars, planetarny król pasji i działania, zostanie zaktywowany w trakcie nowiu w Pannie. Energia Marsa wywoła rozdrażnienie. Poruszą nas sprawy, wobec których czujemy największy lęk i niepewność. Możemy również nie mieć cierpliwości wobec frustrujących zachowań innych. Bądź świadoma tego aspektu, jeśli zauważysz którekolwiek z tych uczuć. Okaż sobie i innym więcej empatii. Mars umożliwia też mówienie prawdy oraz kierowanie się odwagą. 

Każda drażliwość, którą odczujemy podczas nowiu w Pannie, może pojawić się tam, gdzie nie stanęliśmy w obronie siebie.

Kiedy w trakcie nowiu poczujesz się nieswojo, zadaj sobie pytanie, skąd biorą się twoje negatywne odczucia. Nie wyładowuj ich na niewinnych ludziach. Najlepiej zrobisz, jeśli skierujesz energię Marsa na aktywność fizyczną. Nów w Pannie to również wspaniały czas na gruntowne porządki w domu. Potraktuj go jako pierwsze przygotowanie do jesieni. Oczyść swoją przestrzeń ze wszystkiego, co zakłóca twoją wewnętrzną równowagę. Niech ta faza stanie się dla ciebie czasem sprzyjającym manifestacjom i pozbywaniu się nagromadzonych blokad. 

Proces uwalniania się od starych nawyków i cykli wywołuje trudne emocje. Te stany mogą najpierw powodować wątpliwość, czy faktycznie działamy w zgodzie z powołaniem. Jednak dopóki ufamy swojej intuicji, będziemy kroczyć we właściwym kierunku. Panna pomoże nam zweryfikować, co musimy zrobić, żeby osiągnąć spokój.

Horoskopy na sierpień 2022: