Numerologia działa na podobnych zasadach co astrologia. Tylko że zamiast znaków zodiaku, bierze pod uwagę liczby Drogi Życia. Chodzi o liczbę będącą sumą twojej daty urodzenia - dnia, miesiąca i roku. To właśnie w niej kryją się informację o twojej osobowości, przeznaczeniu, predyspozycjach w karierze czy podejściu do miłości. Droga Życia pozwala również określić, kto jest twoją prawdziwą drugą połówką. Numerologia partnerska stanowi więc pomocne narzędzie szacujące szanse na udany związek. Jeśli znasz Liczbę Przeznaczenia swojego partnera, poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące waszej relacji. 

Każda liczba Drogi Życia ma inną wibrację. Zapoznanie się z tymi energiami pomaga określić, kto do nas pasuje, a z kim lepiej pozostać na stopie koleżeńskiej. 

  • Przykładowo, liczba Drogi Życia 1 z natury jest bardzo niezależna. Z tego powodu może mieć trudności z utrzymaniem relacji zorientowanej na bliskość i partnerstwo, której pragnie Droga Życia 2.
  • Podobne trudności napotka uduchowiona Siódemka. Ktoś taki, jak praktyczna Czwórka nie zrozumie jej marzycielskiej, odrealnionej percepcji.
  • Pamiętaj, że poza numerologią warto wziąć pod uwagę astrologiczny odczyt urodzenia twojego partnera. Dzięki temu uzyskasz pełen wgląd w waszą wyjątkową relację.

Numerologia partnerska - twoje przeciwieństwa

Jeśli jesteś liczbą mistrzowską, sprowadź swoją liczbę Drogi Życia do pojedynczego numeru. Wasze liczby Drogi Życia obliczysz TUTAJ >>

Niedopasowanie numerologiczne 1

Jedynka jest indywidualistką i najlepiej czuje się, działając w pojedynkę. Woli podejmować niezależne działania, zamiast pozwalać, by ktoś za nią decydował. Lubi przewodzić oraz być na pierwszym miejscu, jak przystało na liczbę 1. Takie podejście do życia utrudnia jej relację z kimś zorientowanym na partnerstwo. Będąc singlem, uzyska lepsze wyniki, jeśli chodzi o karierę. Najgorszym dopasowaniem dla Jedynki okaże się pragnąca bliskości Dwójka. Te dwie dusze nie mają szans na wspólną przyszłość. Czeka je wiele poważnych nieporozumień.

Niedopasowanie numerologiczne 2

To prawda, Dwójka nie ułoży sobie życia z Jedynką. Ta osobowość jest nastawiona na współpracę i harmonijne partnerstwo będące wynikiem wkładu obu stron. Chociaż 2 z łatwością dogaduje się z innymi liczbami, Trójka będzie dla niej nie lada wyzwaniem. Droga Życia 3 to dusza towarzystwa, która chce otaczać się grupą przyjaciół. Nie ma zamiaru ograniczać się wyłącznie do jednej osoby. Dwójka może też nie zrozumieć jej wyzwolonej twórczości i swobodnej natury.

Dwójkę i Trójkę początkowo łączy silne przyciąganie, jednak czar pryska, gdy decydują się na związek. 

Niedopasowanie numerologiczne 3

Droga Życia 3 jest przyjazna, rozmowna, ciekawa świata i kreatywna. Uwielbia łączyć ludzi w celu tworzenia na świecie pozytywnych zmian. Artystyczna dusza tej liczby sprawia, że w jej codzienność często wdziera się chaos, a rzadziej panuje w niej perfekcyjny porządek. Z tego powodu przyziemna, zdyscyplinowana Ósemka szybko straci wobec niej cierpliwość. To nic, że na początku przyciągnęła wzrok Trójki swoją charyzmą i władczą postawą. Przesadny perfekcjonizm liczby 8 oraz nadmierna krytyka z jej strony zaprzepaszczą szanse na udany związek. 

Niedopasowanie numerologiczne 4

Droga Życia 4 wiąże się z praktycznością i pracowitością. Ta dusza ceni sobie stabilność w swoich związkach. Potrzebują partnera, który tak jak ona będzie zaangażowany w tworzenie wspólnej przyszłości. Tego, czego chce, nie otrzyma od Siódemki. Czwórka jest realistką, a 7 to marzyciel z głową w chmurach. Ci kochankowie znajdują się na różnych duchowych poziomach. Reprezentują również odmienne podejście, jeśli chodzi o radzenie sobie z wyzwaniami. Cztery myśli logicznie, podczas gdy Siedem kieruje się wyłącznie intuicją. W związku nie rozwiążą żadnego problemu, chyba że któreś z nich pójdzie na ustępstwo. Niestety, obydwoje mają tendencję do silnego upierania się przy swoim. 

Niedopasowanie numerologiczne 5

Piątka to wieczny wędrowca. Pociągają ją przygody, zmiany i nieprzewidywalne sytuacje. Brak planu jest jej jedynym planem. Potrzebuje więc partnera, który postępuje w podobny sposób, albo akceptuje ów potrzebę wolności. Droga Życia 4 będzie więc najgorszym wyborem dla tej liczby. Oto najbardziej rażące niedopasowanie numerologiczne, niemające prawa się wydarzyć. Szalona 5 żyje chwilą i ma duszę hipiski, podczas gdy 4 pragnie być częścią pary, aby wspólnie stworzyć ciepły dom. Jeśli ten związek kiedykolwiek się wydarzy, jego fundamentem powinien być kompromis. 

Niedopasowanie numerologiczne 6

Szóstka koncentruje się na rodzinie. Czuje się spełniona, kiedy jest w związku. To beznadziejny romantyk, który lubi opiekować się swoim partnerem i dokłada wszelkich starań, by w relacji panowała harmonia. Właśnie dlatego będzie jej ciężko nawiązać więź z uduchowioną Siódemką. Droga Życia 7 za przeznaczenie ma odkrywanie tajemnic życia, co wymaga od niej czasu spędzonego w samotności. Chociaż pomiędzy tą dwójką zaiskrzy już na pierwszym spotkaniu, ów związek prędko zakończy się fiaskiem. Podczas gdy Szóstka zamarzy o stworzeniu domu opartego na tradycyjnych wartościach, Siódemka zatęskni za utraconą wolnością.

Niedopasowanie numerologiczne 7

Droga Życia 7 ma wyjątkowe przeznaczenie w porównaniu z innymi liczbami. Powinna zawsze działać w zgodzie ze swoją intuicją i duchowością. Ma za zadanie odkrywać prawdy świata i kwestionować wszystko, co tradycyjne. Z natury jest nieco wycofana, a to utrudnia jej tworzenie głębszych więzi z innymi. Z Szóstką już na starcie czeka ją wiele nieporozumień. Poczuje, że aby zasłużyć na jej miłość, musi udawać kogoś, kim nie jest. Szybko straci zainteresowanie rodzinną wizją przyszłości Drogi Życia 6. Dominująca natura tej liczby spowoduje u Siódemki irracjonalny dystans. 

Niedopasowanie numerologiczne 8

Ósemka jest ambitna i zdeterminowana. Dzięki samodyscyplinie zawsze osiąga sukces. Szuka partnera, z którym stworzy stabilny, wspierający związek. Niestety, relacja z Jedynką obniży jej motywację. To nic, że Droga Życia 1 również jest zorientowana na konkretny cel. W tej relacji pojawi się zazdrość i konkurencja. Kochankowie, zamiast sobie kibicować, staną się swoimi największymi rywalami. 

Chociaż Drogi Życia 1 i 8 są idealnymi partnerami w biznesie, ich związek będzie krótkotrwały, ponieważ pojawi się w nim negatywna energia.

Niedopasowanie numerologiczne 9

Dziewiątka pasuje do wielu liczb, ale z Piątką życia sobie nie ułoży. Przeznaczeniem 9 jest nauka i próbowanie nowych rzeczy, aby przekazywać swoją wiedzę innym. Ta osobowość koncentruje się wokół czynienia dobra dla ludzkości. Zawsze kieruje się empatią i bierze pod uwagę swoje otoczenie. Można śmiało uznać, że to stara dusza obdarzona mądrością ponad swój wiek. Z tych powodów Piątka okaże się dla niej zbyt niedojrzała. Na dodatek 5 bywa nieprzewidywalna, co nie pasuje do zachowania 9, która poważnie traktuje swoje obowiązki. Ci kochankowie szybko odkryją, że czeka ich tylko zawód.