Tuż po świętowaniu 15. urodzin swojej córki z Keithem Urbanem, Nicole Kidman wyleciała do Wielkiej Brytanii, aby u boku Zoe Saldany promować swój nowy serial Paramount+, "Special Ops: Lioness". 

56-letnia aktorka i zarazem producentka wykonawcza nadchodzącego dreszczowca wyszła na czerwony dywan w odważnej, wyciętej sukni od Saint Laurent, eksponującej jej nienagannie ukształtowane mięśnie brzucha. Jedną kreacją odhaczyła aż 3 najważniejsze trendy, które dominowały na tegorocznych wybiegach: rękawiczki wieczorowe, trójwymiarowe motywy kwiatowe i wycięcia w nietypowych miejscach. Stylizację stworzyła jej wieloletnia stylistka, Julia von Boehm, która współpracuje też z Umą Thurman.

Pomimo nienagannej figury, gwiazda "Big Little Lies" nigdy nie ogranicza się dietami. Jak wyznała Los Angeles Times w 2014 roku: "Właściwie nie jestem aż tak rygorystyczna, jeśli chodzi o moją dietę. Jem właściwie wszystko, ale z umiarem". Aktywność fizyczna to podstawa stylu życia Nicole: utrzymuje swoje ciało w znakomitej kondycji dzięki spinningowi, jodze i bieganiu.

Mike Marsland/Getty Images

Kidman i Saldana opowiedziały o swoim długo oczekiwanym projekcie, którego premiera odbędzie się 23 lipca. "Special Ops: Lioness" oparty jest na prawdziwym programie CIA i śledzi życie młodej żołnierki piechoty morskiej Cruz Manuelos (w tej roli Laysla De Oliveira), "szorstkiej, ale pełnej pasji młodej żołnierki zwerbowanej do zespołu CIA Lioness Engagement Team, aby pomóc w zniszczeniu organizacji terrorystycznej od wewnątrz", jak czytamy w streszczeniu serialu. 


Saldana wciela się w Joe, "szefową programu Lioness, której zadaniem jest szkolenie, zarządzanie i kierowanie tajnymi agentkami". Kidman tymczasem wciela się w Kaitlyn Meade, starszą przełożoną CIA, która werbuje Cruz Manuelos do swojego zespołu. W szpiegowskim thrillerze występują też Michael Kelly i Morgan Freeman w rolach drugoplanowych, a także Dave Annable, Jill Wagner, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Jonah Wharton, Stephanie Nur i Hannah Love Lanie.

Zobaczcie zwiastun: